Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek hosszanti vágása volt...

Akinek hosszanti vágása volt a császármetszésnél (pl. sürgősségi császár miatt), mennyire fájt, húzódott az a következő terhességnél, amikor már nagyobbra nőtt a pocak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem volt egy nagy nőgyógyászati műtétem ami érintette a méhet is, hosszanti vágásom van a szemérem csonttól a köldök felett, hát jó 10 cm hosszban. Most vagyok 35 hetes terhes és igaz nem a császár miatt van a hatalmas vágás, de vágás, szóval semmi fájdalom.

Én is aggódtam, hogy mi lesz, de semmi. Nekem nem gyógyult szépen, keloidos, most kicsit szétlapult.

Amúgy kenegetem, de ha nem tenném szerintem akkor sem lenne semmi baj, de így nem viszket.

Ja, és a pocak jó nagy, mint két hatalmas görögdinnye.:)

Tehát, ne aggódj!

2011. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Újra én vagyok, a műtét után 2 évvel lettem várandós.
2011. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy megnyugtattál. :) További szép babavárást. :)
2011. febr. 17. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!