Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan, hogy egyáltalán...

Létezik olyan, hogy egyáltalán semmi előjele a szülésnek és mégis beindul?

Figyelt kérdés

Holnapra vagyok kiírva de semmi jele annak, hogy szülnöm kéne, tegnap az orvos enyhén felpuhult méhnyakat állapított meg.

Volt akinél nem volt semmi jele annak, hogy szülni fog de mégis beindult váratlanul? Olyan jó lenne ha megúsznám a szülésindítást.


2021. ápr. 16. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Persze. Ugyan én program császáros voltam, de kettő elindult pár nappal hamarabb minden jel nélkül.
2021. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

04.05re voltam kiírva, meg 2019ben.

04.03an megfőztem, egyedül megebédeltem, kaja közben pont azon gondolkodtam, már csak 2nap...

Elmosogattam, főztem egy kávét. Kiültem a teraszra, szépen megottam, majd ahogy álltam fel, elöntött a magzatvíz. Minden jel nélkül.

Ez olyan 2óra fele lehetett. Hívtam férjem, 3ra hazaért, én full nyugiba voltam, nem voltak fájasaim. 5ig vártunk, akkor olyan 10percesre beálltak. Bementünk a kórházba, hajnali 2re meglett a fiam. Így 04.04én, 1nappal a kiírt elött.

2021. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Nekem


Egyik esetben sem volt jele



2. Szülésnél volt 5 kor egy enyhe mensis melegség

7-kor indultak a fájások

10 előtt a kezemben volt a pici


Első esetben 41 betöltött hétnél

2. Esetben 40+2 indult

2021. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Igen, NST-re mentem, ahol összefutottam a dokimmal és megvizsgált, mert csak pár nap volt a kiírt napig, meglepődve mondta, hogy szülünk, mert 3 ujjnyira kitágultam már, rá 2 órára már babáztam.
2021. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Kiírt nap előtt kettővel nstn voltam. Nulla előjel. Este úgy feküdtem le, hogy soha nem fogok szülni. Reggel már a kórházban ért minket a napkelte.
2021. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

3. Vagyok egyèbként mind 2 esetnél előtte voltam dokinál

Nst nulla

Uh alapján méhszáj 3000

2021. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%

Az eslővel semmi nem volt, nem is vettem komolyan, hogy most szülni fogok.

A másodiknál a 37. héten mondta az orvos, hogy már akár burkot is repeszthetne, erre indították a végén

2021. ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Akkor még nem adom fel a reményt :)

Köszönöm, hogy megosztottátok a történeteiteket! Merítettem belőlük egy kis erőt :)

2021. ápr. 16. 15:21
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Simán, nekem sem volt semmi előjele. Sosem voltak jóslóim, ha kicsit túltoltam a takarítást, keményedett a hasam, de ennyi, aztán egy éjszaka, 40+4 napon, a semmiből fájásokra ébredtem. Én is nagyon féltem az indítástól, az utolsó ctg-n már alkudoztam az orvossal, hogy de csak pár napot adjanak még, hátha... Végül spontán, természetes úton, röpke 8 óra alatt megszületett a kislányom :)
2021. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Persze. Nekem programcsászár volt, ráadásul a 36. héten és a kiírt császár előtt éjjel elfolyt a magzatvíz, nagyon örültem neki, hogy a lányom is így gondolta ilyen korán megszületik és nem csak mi rángattuk ki idejekorán. Előjele az egyáltalán nem volt, semmi.
2021. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!