Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Korházba a házassági anyakönyv...

Korházba a házassági anyakönyvi kivonat másolatát kell vinni vagy az eredeti példányát kell?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 17:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
Bocsánat, hogy belekérdezek, de a másolat csak egy sima fénymásolat vagy hitelesített másolat, ahogy valaki írja?
2021. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell másolat sem. Vittem mindkét szülésemre (szimpla fénymásolatot, 11-es), de nem kérték egyszer sem (2015, 2019). Csak be kellett diktálni, aláírni.
2021. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem elkérte a kórházi védőnő,másolatot vittem,rajta volt a kórházi listán,akit a köztes vedononadott,hogy mik kellenek. De elég a sima másolat.
2021. ápr. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%
Nekem azt mondták, mindegy. Vihetem az eredetit is, vagy egy sima fénymásolatot is. Nem kell hitelesített meg semmi.
2021. ápr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egy fénymásolat jó ha van.

Amúgy meg minden papírt a helyi anyakönyvvezetőhöz visznek be, ő ellenőrzi, és látja hogy házas vagy-e, kivel stb.

Ha nem tiszta valami akkor megkéri egy másik település anyakönyvvezetőjét hogy egyzetessen, rögzítsen adatot a rendszerbe.

2021. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tőlem kérték, mikor a gyerek papírjait csinálták. Elég egy sima másolat is (nekem hitelesített volt, mert nem tudtam hogy elég). Azért fénymásolat, mert úgy hallottam megesett már hogy elkeverték az eredetit.
2021. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. ápr. 18. 11:27
 18/18 anonim ***** válasza:
Fenymasolat kell. Legalabbis nalunk. En nem fenymasoltat vittem,hanem az eredetit,mondvan majd lefenymasoljak ok,vagy valahogy felviszik a rendszerbe. Igy is lett,befotozta a szuleszno,de elegge huzta a szajat,nagyon kellett volna az a fenymasolat neki😅
2021. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!