Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+3 hetes várandós vagyok....

40+3 hetes várandós vagyok. Iszonyatosan fáj a derekam, ez lehet a vajúdás kezdete?

Figyelt kérdés

Menstruáció szerű görcseim is vannak de ez a derékfájás annyira erős, hogy kisugárzik mindenhova, de rendszeres összehúzódásokat nem érzek. Lehet hogy ez a vajúdás kezdete lenne?

Igazából fogalmam sincs mit tudnék most tenni, első babám lesz és 0 tapasztalatom van abban, hogy eldöntsem ez normálisnak számít-e?


2021. ápr. 20. 23:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Gondolunk rád, kitartást!!! 🥰
2021. ápr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
hogy szültél?
2021. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Végül 3 nappal a kérdésem kiírása után született meg a baba, befektettek előző nap. Sikerült természetes úton megszülni annak ellenére, hogy 4 és fél kilós és 59 cm-s lett a ,,kicsike” 🙂
2021. aug. 17. 13:34
 14/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok sok boldogságot. 4,5 kg baba az nem kicsi és 59 cm sem tünik kicsinek. természetes szülés ekkorra babával,az komoly teljesimény
2021. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát gratulálok! 🙂 Valóban nem semmi teljesítmény. Akkor hamarosan 4 hónapos a babó. Jól vagytok? 😃
2021. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Alig akartam hinni a szememnek amikor megláttam, hiszen azt mondták, hogy nem lesz több a babám 3,5-3,6 kilónál 😅 most is elég nagy a kortársaihoz képest. 8 kiló és 71 cm 😄

A kitolási szakasz emiatt elég hosszúra is sikeredett, de minden megérte amikor azt mondta az orvos, hogy teljesen egészséges 🙂

Igen, lassan 4 hónapos lesz, kárpótol a nehéz szülés miatt rendesen a babám, hisz 1 hónapos kora óta teljesen átalussza az éjszakákat, nem hasfájós, nem sírós, szóval kívánni sem tudnék jobb babát nála. Persze, valószínűleg nem lesz ez mindig így, de addig is kiélvezem ezt az időszakot 🙂

2021. aug. 17. 14:54
 17/17 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a gratulációkat! ❤️🙂
2021. aug. 17. 14:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!