Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+3 hetes várandós vagyok....

40+3 hetes várandós vagyok. Iszonyatosan fáj a derekam, ez lehet a vajúdás kezdete?

Figyelt kérdés

Menstruáció szerű görcseim is vannak de ez a derékfájás annyira erős, hogy kisugárzik mindenhova, de rendszeres összehúzódásokat nem érzek. Lehet hogy ez a vajúdás kezdete lenne?

Igazából fogalmam sincs mit tudnék most tenni, első babám lesz és 0 tapasztalatom van abban, hogy eldöntsem ez normálisnak számít-e?


2021. ápr. 20. 23:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

Hivd fol azt a korhazat, ahol szulnel. Kerd avszuleszetet es mondd el ezt,amit ide irtal. Ok megmondjam induljatok-e be vagy mikor igen.

Ennyi hetesen siman indulhat igy a szules. De oket kerdezd ok tud i fogjak.

2021. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy az ilyen bizonytalan jósló fájásokat ki lehet szűrni egy meleg zuhannyal. Ha elmúlik a meleg hatására, akkor semmi különös.

De egyetértek az elsővel is, telefonálj nyugodtan.

2021. ápr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megpróbálkozom egy meleg zuhannyal, ha nem lesz jobb hívom a kórházat😣

2021. ápr. 21. 00:04
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Èn ennyi miatt nem hìvnàm a kòrhàzat, ez nem egy beindult szülès. Vagy jòslò fàjàs, vagy a vajùdàs nagyon korai szakasza.
2021. ápr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem hívtam fel őket végül, nagyon nehezen de sikerült elaludnom.

Úgyis megyek ma reggel 8-ra az orvoshoz, megemlítem neki, mert amint felkeltem továbbra sem maradt annyiban ez a fájdalom.

2021. ápr. 21. 05:48
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű szülést kívánok!

Szerintem kezdődik.

2021. ápr. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is,könnyű szülést
2021. ápr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Majd írd meg, mi a helyzet! :))

Könnyű szülést!

2021. ápr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött. Könnyű szülést, a legjobbakat kívánom Nektek! :)
2021. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Na végül a doki teljesen zártnak látta a méhszájat, szóval ez csak valami durva jósló és az egésznapi kimerültségem eredménye volt, csak ilyen fájdalmasat még sosem éreztem de már jobban vagyok. :)

A babának esze ágában nincsen még kibújni, úgyhogy pénteken indítják, nagyon szépen köszönöm a jó kívánságokat!❤️

2021. ápr. 21. 16:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!