Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha befektetnek szülés előtt,...

Ha befektetnek szülés előtt, akkor hogyan kerül át a nőgyógyászatról a holmim a szülészetre? Vinnem kell mindent magammal a szülésre?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Amikor engem be akartak fektetni a terhespathologiára kellett mennem cuccostól mindenestől. Természetesen a covid miatt a férjem nem segithetett felcuccolni a harmadikra. Aztán közölték, hogy nincs oka bent maradni, menjek haza. 34 hetes terhes voltam. Szülésnél egy szekrénybe kellett bepakolnom. Aztán végül császár lett. A megőrzőben a kis kézitatyómat már megkaptam. A többi csomagot a nővérek vitték abba a szobába ahol ágyat kaptam.
2021. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem egy még terhes szobatársam hozta le megkértem. Bejelöltük még előtte egymást facen. Ha más nincs a betegszállítónak szólnak.
2021. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Engem terminus túllépéssel simán a frissen szültek közé fektettek be. Nagyon furcsa volt 3 napig baba nélkül dekkolni a kicsik közt, de legalább megszoktam kicsit a légkört. 😊
2021. ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én szültem, a nővérek vitték át a cuccokat.
2021. ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát,nekem majd'2 napig senki nem hozta le..meguntam és felmentem érte én, a friss császárommal.. majd fent 2 tanulólány segített lehozni. K.va kedves személyzet volt.
2021. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a szülés előtti éjjel egy ilyen terheseknek fenntartott kórteremben voltam, másnap mikor a szülőszobára kerültem kikellett tennem egy kistáskában azokat a cuccokat amikre ott szükségem volt. Majd amikor a szülőszoba után átkerültünk a gyermekágyas osztályra lehozták a nővérek a fent maradt bőröndömet a maradék cuccommal.
2021. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Inditott szülésem volt. Az inditás reggelére teljesen összepakoltam. Szülés után a férjem a nővérekkel hozták át a cuccokat a szülőszobába.
2021. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!