Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jövőhét szerdára vagyok...

Jövőhét szerdára vagyok kiírva. Az orvosom már a kórházba hívott be aznapra ctg vizsgálatra. Létezik, hogy megindítja a szülést?

Figyelt kérdés

Már távozott több mint egy hete a nyákdugóm is, bő 1 ujjnyira vagyok nyitva!

A dokim annyit mondott hogy alakulóban vagyunk. De a ctg eredményem jó!

(Jövöhét szerda még Karácsony, másnap meg rendel de nem a rendelésére hanem kórházba hivott be)!!!


2007. dec. 22. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint az orvosok hajlamosak megindítani a szülést, főleg, ha nekik alkalmas az időpont. Tisztelet a kivételnek! Minenesetre, ha nálad meg akarná indítani, azt kötelessége megbeszélni veled és a beleegyezésedet kell adnod hozzá. Ha nem így tesz, az protokoll ellenes.
2007. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nálam minden rendben lenne, tuti nem hagyám. A természetesen elindult szülés a legjobb a babádnak. Ne stresszelj! Lazíts egy kicsit, mindenki megszül és egészséges lesz a baba. Benn nem marad:) Boldog Karáécsonyt!
2007. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

SZia!

Engem is a kórházba hívtak vizsgálatra az utolsó időkben. Ki voltam tágulva én is, de az orvosom azt mondta, ő semmiképp nem indítja meg a szülést. Jön ha jönnie kell, mondta mindig. Az orvosod szerintem csak akkor indítja meg a szülést, ha valami baj. Legalábbis a ha normális az orvos. Én sem engedném megindítani.

2008. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!