Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vérző aranyérrel szűlni?...

Vérző aranyérrel szűlni? Menni fog?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha túlságosan durván fogalmazok, de nagyon félek a szüléstől. Azt szeretném megtudni, hogy van-e itt olyan anyuka, aki vérző aranyérrel indult szülni és ha igen, hogy élte túl ezt az egészet? Jelenleg én ebben a cipőben vagyok, ezért kérnék egy kis bíztatást, hogy más is végig tudta csinálni. Köszönöm előre is.:(((
2010. aug. 23. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Első babánál én is megszenvedtem a terhesség alatt, többször volt, hogy ömlött a vér.Aztán szülés előtt egy pár nappal -bocsánat-, de az orvos visszahelyezte.Persze ideiglenes megoldás volt,szülés közben már nem volt olyan vészes.Főként azért, mert akkor úgyis ez a legkisebb bajod...
2010. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a második babámat bizony aranyérrel szültem meg. Sajna nem tudtam kikezelni semmivel sem, de hála a jó égnek nem lett komolyabb bajom, viszont jobban kifordult. Előtte is sokat vérzett. Nekem egy lézeres műtét segített 2éve. Most 5éves a lányom, és 23hetes vagyok, de megint aranyérrel kínlódok, szal a lézeres dolog sem használt csak addig amíg teherbe nem estem újra. :( Bízom benne, hogy most sem lesz belőle komolyabb baj.
2010. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már évek óta van aranyerem.Előtte soha nem mertem elmenni vele aztán már azért nem mert jön a baba.Így mélyen belegondolva csak kifogásokat találtam arra hogy miért ne menjek orvoshoz na meg persze ott van édesapám akit meg is műtöttek és mégis kiújúlt neki.

Szóval a lényeg hogy az első fiamat én is aranyérrel szültem meg (hozzá teszem hogy most is a mai napig úgy tud vérezni hogy olyan mintha csak vért kakilnék,bocsi a kifejezésért)még mondta a dokim és a szülésznő is "hogy jó csúnya lett az aranyere,ezzel nem nagyon fog tudni ülni",de hála az égnek nem volt vészes épp hogy csak éreztem belőle valamit (kopp-kopp) és remélem hogy a második szülésem is ilyen lesz vele mert nem megyek orvoshoz most sem.Használj rá reparon kúpot és kenőcsöt hátha segít.

Minden jót.

Ja és az erőlködéssel,emelgetéssel vigyázz.

2010. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnálom hogy nektek sem oldódott meg a probléma. Használom a varázsdió krémet, a kúpot és csak remélni tudom, hogy szülésre egy kicsit jobb lesz. :( Könnyű szülést kívánok Nektek.
2010. aug. 24. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Megírnád nekem hogy azt a varázsdiót hol lehet kapni?Annyit hallottam már róla lehet hogy kipróbálnám.

Előre is köszi :-)

Te veszel észre változást a használata során?

2010. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A varázsdió krémet a patikában vettem, de egyenlőre semmi hatása. Most vettem egy újabb kúpot és krémet -Reparon- mert úgy vettem észre, mintha egyre rosszabb lenne... sajnos a vashiány miatt, napi 2 vasvitamint kell szednem, ez viszont közre játszik abban, hogy ne legyen könnyebb az életem a WC-n.:(
2010. aug. 24. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!