Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ciki hatalmas aranyérrel a...

Ciki hatalmas aranyérrel a fenekemen szülni?

Figyelt kérdés

Akkor akartam megműttetni, amikor kiderült, hogy terhes vagyok. Azóta már 3 csomó is kint van. Azért nem karok természetes úton szülni, mert akkor az egész a szülésznő arcában lesz. Nem gáz? Meg ha nem sikerül a gátvédelem, akkor mi lesz az aranyérrel? Meg egyáltalán, nem veszélyes ekkorával a nagy erőlködés?


38h km


2011. okt. 1. 01:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki és nem is veszélyes. Nekem nagyon nagy volt és már nem is ment vissza, körben végig a végbélnyílásomon. Mikor a beöntést kaptam, szóltam a szülésznőnek, azt mondta semmi probléma belőle. Így is volt. Az egyetlen kellemetlenség annyi volt, hogy az erőlködéstől jobban kijött, de erre a gyerekágyas osztályon adtak kúpot és ami az erőlködés miatt jött ki az vissza is ment.

Ő mindennap lát ilyet, terhesség/szülés alatt egyébként is a nők 90%-nak kijön. Emiatt ne aggódj, szülj természetesen nyugodtan, semmi baj nem lesz.

2011. okt. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sok mindent megtettem volna azért, hogy természetes úton szülhessek, de sajnos nem jött össze (hátrahajló méh, köldökzsinór kétszeresen a baba nyakán, keskeny medence). Ilyen miatt biztos nem mondanék le róla. Beszéld meg előre a szülésznővel, dokival, hogy ilyen gondod van és akkor odafigyelnek rá. Hidd el, elszörnyülködni, meg megbotránkozni nem fognak. Láttak már ilyet, sőt még különbet is.
2011. okt. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Azért én is kellemetlenül fogom érezni magam, mert nekem pedig a szeméremajkam lett teljesen visszeres, tiszta nagy dudoros az egész, nagyon ronda! Dehát ez van.
2011. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, csak kicsit idegesít. De tenni nem tudok vele semmit, semmitől nem húzódott vissza.:(
2011. okt. 1. 09:14
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Ne idegeskedj.

Én már szültem egyszer aranyérrel, konkrétan akkor eszembe sem jutott, csak most a második szülés előtt állva, hoyg te jó ég még ez is van.

Nekem akkor ott a szülőágyon ez eszembe sem jutott.


Én meg nem kaptam pl előtte beöntést, mert nem volt idő rá, és többször bekakiltam. Borzasztóan széyenkeztem miatta, de a szülésznő szólt rám,hoyg én azt hiszem ez az első ilyen eset? Ha nem úgy nyomtam volna hoyg az is kijön, akkor nem jól nyomok és hátráltatom a szülést...tehát egyszerűen figyelmen kívül kellett hagyni és nyomni.


Ez van.

Aranyér ide vagy oda, ezzel ne fogalkozz egyáltalán.

Könnyűszülést kívánok.

2011. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is kint volt végig terhesen az aranyerem, szülés után pedig diónyi nagyságú volt. Én is aggódtam, hogy ciki lesz, de hidd le a dokiknak ez már nem újdonság. Nekem szülés után az Aloe 5 ch homeopátiás szer segített és a Varázsdió krém. Sikeres, könnyű szülést!

2011. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz :) Nap mint nap lát ilyet. Szerintem senkinél sem szólt be, sőt. Szerintem egyik páciensénél sem jegyezte meg. Nem úgy értem, hogy nem szól érte, hanem fel se veszi, nem érdekli.
2011. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg ne aggódj emiatt,nekik ez már fel sem tűnik,annyira hozzászoktak.

Nekem is kinn volt,meg a szeméremajkam is viszeres volt(úgy nézett ki,mint egy fonott kalács),de akkor ez eszembe sem jutott.Pár nap alatt visszahúzódott.Dokim még meg is jegyezte:"Most már a popója is szép".Na,mondom ez szuper,ilyen dícséretet sem kaptam még...

2011. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is kint volt a 2.nál, nem éreztem cikinek. Majdnem minden terhes nőnek van. Sikerült gátvédelemmel szülni egyébként.

Dokit kérdeztem, hogy mi legyen vele, mert még tervezünk 3.babát, azt mondta, még szüljem meg őt is, és majd utána csináltassam meg az aranyeret.

2011. okt. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!