Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Máv (ÁEK) korházban melyik...

A Máv (ÁEK) korházban melyik a legjobb nőgyógyász? 2010-ben (mert sok doki ment el tavaly)

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én feküdtem benn és ugyan van saját orvosom a kórházból de mindeggyikről csak jót tudok mondani és hallani sem hallottam senkitől rosszat még az ügyeletesekre sem. Mindeggyik nagyon lelkiismeretes és rendes.
2010. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam rosszat senkiről.


Szült ismerős dr Tidrenczel Zsoltnál, dr Kazár Tibornál, csak jókat hallottam róluk. Azt hiszem most a Spánik is áek-ban van, meg a Krammer is, náluk a nővérem szült, szintén elégedett volt.

Én dr Szabó Györgynél szültem a 2 lányom, nagyon meg vagyok vele elégedve.


Egy orvos van, akit én tutira elkerülnék, de ő nem is biztos, hogy ott van: dr Zsirai László. Egy fiatalos, jóképű doki, az első lányom születésekor futottam össze vele. Akkora egy paraszt volt, és olyan minősíthetetlen hangnemben beszélt a szomszédos szobában szülő anyukával, hogy köpni nyelni nem tudtam... De ő nem biztos, hogy áek-s.

2010. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, a Zsirai egy vadállat, nyaki redőt nézett nálam anno az első terhességnél, még a másik kórházban. Nem részletezném, mekkora köcsög volt...

A többieket megnézem akiket javasoltatok. Ifj.Petróczihoz jártam, nagyon jó orvos, nem úgy mint az apja, csak ő sajnos elment a Jánosba.

2010. aug. 23. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Spánik doktorról csak jót tudok mondani. Nekem nem ő volt az orvosom, de amikor sürgősségin bekerültem (méhen kívüli terhesség), ő vett fel, később is sokszor bejött, nagyon emberi orvos, úgy tűnik, tényleg érdekli, mi van a betegekkel. A betegei is szeretik, korábban a Szabolcs u-ban dolgozott, azt hiszem. Viszonylag fiatal, lelkiismeretes orvos.
2010. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Dr.Gulyás Istvánhoz járok. Emberséges, kedves, körültekintő. A fiamat vele szültem, minden rendben volt.

Most a lányomat várom, megint Ő segíti a világra.

Itt a honlapcíme: [link]

2010. aug. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!