Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Budaörsi Egészségházban ki...

A Budaörsi Egészségházban ki a legjobb szülész-nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Kérlek ajánljatok egy jó szülészt,aki kiváló szakember és mellette emberséges is.

Magán dokihoz nem akarok járni,állítólag tb alapon ugyanazt kapod.

Szóval várom a tapasztalatokat és hogy melyik kórházban szültetek.

Mindenkinek köszönöm!


2011. ápr. 25. 22:14
 1/3 porcukormókus ***** válasza:

Én oda járok terhesgondozásra, most vagyok a 33. hétben. Két doki tartja felváltva a rendelést: dr. Sára Levente és dr. Demendi Csaba. Ha közülük választanál szülészt, akkor a Sote2-n kell szülnöd, mert ők oda tartoznak.

Én még mindig dilemmázok, mert nem igazán sikerült megismernem egyiket se, elég gyorsan kiszórják a kismamákat, dehát ilyen az sztk... (mondjuk ezzel nincs is problémám, ettől még úgy érzem normális ellátást kapok, és legalább ingyen van) Igazából rosszat egyikőjükről sem hallottam, mindkettőjüket dicsérik.

2011. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na most akkor melyik?
2014. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyiknél szültél végül?
2014. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!