Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megindítják-e a szülést 3-4...

Megindítják-e a szülést 3-4 nappal hamarabb a kiírtnál, ha amúgy nincs semmi probléma?

Figyelt kérdés
Úgy értem kérésre. Meg lehet beszélni a szülészorvossal ilyeneket?
2010. aug. 23. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha adsz neki elég pénzt akkor mindent.

De tök felesleges 3-4 nappal szerintem. 2 hétig is túl hothatod ha nincs baj.

2010. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, meg. Az én dokim pont ment nyaralni, mikorra ki voltam írva. Megindítottuk 4 nappal előtte. Tapasztalatból mondom, az indított szülés sokkal fájdalmasabb és gyorsabb, mintha magától indul.


Amúgy miért akarod hamarabb?


4 éves csajszi, 2 éves kissrác, 1 hónapos kiscsaj anyukájuk

2010. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is igy indították meg,mondjuk nekem elment előző nap a nyákdugóm is,és 2 ujjnyira nyitva voltam.Viszont mivel már az elején megkaptam az edát,igy a vajúdásból semmit nem éreztem,egyáltalán nem volt fájdalmas.
2010. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem megindítja.de minek akarod megindíttatni 3-4 nappal ahmarabb?nem tudsz már várni pár napot?amúgy az nem mindenkire igaz h az indított szülés gyorsabb és fájdalmasabb.igaz nekem csak egy szülésem volt,de az indított.fájdalmasabbra számítottam.12,5 órát vajúdtam pedig kaptam 2 zacsko oxytocint is.tehát ennyit a gyorsaságról.
2010. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mire jó a 3-4 nap?én 31re vagyok kirva de már hetek óta szenvedek.Az elsővel nem volt semmi nehézségem,de úgy vagyok vele,már térdepelve is kibírom.Inkább maradj a sexnél vagy hasonló praktikáknál-csak ne lépcsőzz mert azt nem szabad!!!olyan mintha cigiznél,oxigént von el a babától-én is nemrég tudtam meg.


szval érdekelne tényleg mire jó,mert sorstársad vagyok,de nem értem a 3-4 nap mivel jobb már..39hetes kismama


amúgy én császáros voltam előzőleg nekem simán kivennék már most,de szeretném természetesen megszülni.Megtudni milyen is valójában még ha nagyon fog fájni akkor is.

2010. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak indokolt esetben indítják meg előbb!

4 gyerekes anyuka

2010. aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem indul be pár nappal hamarabb a szülés, mert a baba még nem 100%-osan érett a kinti létre. Azt gondolom ezek a dolgok természetesen működnek tökéletesen. Én biztos nem indíttatnám meg. Több ismerősömnek volt programozott szülése, és minden gyereknél maradt vissza valami apróság. Nem számottevő, tehát nem betegesek, de nem is makkegészségesek.
2010. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én dokim is szabira ment, nyitva voltam és a nyákdugó is távozott 1,5 héttel a kiirt előtt, igy felajánlotta hogy lehet róla szó. És mivel én csak benne biztam (sajnos nagyon rossz tapasztalatokból) igy belementem. 2 óra alatt meglett, igaz kemény volt az oxitól de megérte. Egészségesen született.

De ha nem ment volna szabira akkor vártunk volna.

2010. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!