Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ki milyen mozgást...

Szülés után ki milyen mozgást tudott beiktatni a 6 hét után?

Figyelt kérdés
Szeretném visszanyerni az állóképességem illetve fogyni is szeretnék. Kinek mi vált be?
2021. máj. 16. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem nyílt szét a hasizmom (!) ezért visszatértem a rendes YouTube edzőmhöz akinek a HIIT, Pilates stb programjaira előtte is tornáztam, csak az elején még kihagytam / módosítottam bizonyos gyakorlatokat és a gyenge intenzitású programokat preferáltam, utána fokozatosan tértem vissza teljesen a megszokotthoz.

Fontos viszont, hogy szétnyílt hasizom esetében óriási károkat tud az ember okozni a nem megfelelő edzéssel, ezért körültekintőnek kell lenni.

2021. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Intenzív szex. Lovaglás, guggolas stb.
2021. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Császárral szültem novemberben. Januárban kezdtem edzdni. Az én hasizmom is rendben volt szerencsére, nem nyílt szét. Én is a youtubeon kerestem hiit edzést. Először csak 10-15 percet mozogtam...igaz nagyon nehéz és fárasztó volt. Nem is gondoltam, hogy mennyire gyenge lettem. Néha hozzácsaptam egy kis súlyzós edzést. Letöltöttem egy 30 napos fitness kihívás appot. Jelenleg azt csinálom. Már a végén tartok. Olyan 1 óra körül van amíg az összeset megcsinálom. Addig alszik a picúr. Próbálok egészségesebben étkezni. A versenysúlyomtól még 6 kg-ra vagyok de már formásodok. Alig van narancsbőr a fenekemen és a combomon. Szedek kollagént is.
2021. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elején séta, séta, séta. Dombságban lakunk, az elsőnél a sima, a másodiknál a dupla babakocsit is toltam, rendesen megizzasztott 1-1,5 óra is. 😊
2021. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En hasizom osszezaro tornára jártam és joga plusz ellipszis. Most hogy nyitnak az uszodák mennem kene úszni is.
2021. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy ujjnyira nyílt szét a hasam, így az egyik edzőmmel (gyógytornász is) elsősorban a core izmokat mozgatjuk meg, ő nem is ajánlja egyelőre a direkt hasizmon erősítést. A másikkal vegyesen csinálunk alakformáló és HIIT edzéseket. Egyszer kangooztunk is, csak sajnos ott kiderült, hogy inkontinenciám lett, úgyhogy azt egyelőre hanyagoljuk (még jó, hogy nem csoportos edzésre mentem el...).
2021. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!