Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán adnak most...

Nyíregyházán adnak most szülés előtt beöntést?

Figyelt kérdés
2021. máj. 21. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Érdemes lenne benevezni a szülés-felkészítőjükre - ha van... - ott elmondják / megkérdezed.

Ha van orvosod, ő is tud adni infot.

Ha kéred, biztosan kapsz.

Ugyanígy elutasítani is jogodban áll.

Én last minute estem be szülni, nekem szóba sem jött (és nem is lett volna mit kihoznia, mert végigtrónoltam az indulás előtti órákat, semmi nem maradt bennem) , ezért nincs tapasztalatom erről.

2021. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Nekem adtak 2016-ban. Nekem megnyugtató volt a tudat, hogy valamennyire tiszta lettem ott lent, nem fogok az apás szülés alatt odakakilni.


Aztán minden máshogy alakult természetesen... (sürgősségi császár, miegymás...)

De 11 óra vajúdás alatt legalább nem kakiltam magam alá.

2021. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos most nincs szülésfelkészítő :( így szinte semmi infó semmiről. Sajnos fogadott dokim sincs, mert már nem lehet őket megfogadni se szülésznőt fogadni.
2021. máj. 21. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
A beöntéstől ne félj. Az nem fáj. Kicsit fura, ahogy belédfolyik a langyos víz. Közben szorítanod kell, ki ne folyjon. De utána mehetsz wc-re.
2021. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly volt csm-em Nyíregyen,úgy tudom már nem adnak beöntést.
2021. máj. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Jogod van nem kérni. Beöntéstől függetlenül is sokan odakakálnak, nyugi. Senkit nem érdekel. Téged se fog, mert valszeg fogalmad nem lesz róla,melyik testnyílasodól mi jön...
2021. máj. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem adnak,még ha kérsz se. Nekem fogadott szülésznő se csinálta meg 2020ban.
2021. máj. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!