Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátplasztika milyen? Akinek...

Gátplasztika milyen? Akinek csinálták mi volt a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ma voltam 6 hetes kontrollon(3.baba) és az orvos mondta , hogy ha nagyobb lesz a pici vár egy gátplasztikára a kórházba , mert alig van gátam és ez miatt van sok folyás. Erről nem is hallottam még , ha valakinek csináltak ilyet írja le , milyen volt. Vagy bármi hasznos tudnivalót erről. Az orvos olyan lazán mondta , hogy ez csak rutin műtét 2 nap után hazamehetek ez nem nagy dolog stb... de közben olvastam mindenfélét megijedtem :D

#műtét #Gátplasztika
2021. jún. 3. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Gyakorlatilag osszevarnak, csak mond meg hogy normalis méretre mert a férfi orvosok hajlamosak azt hinni hogy jót tesznek azzal hogy 1centis lyukat hagynak
2021. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem női orvos hagyott egy centis lyukat, minden mozgástól sajgok, de cserébe lett plusz egy lxukam, mert normálisan nem varrt össze. Repesek a boldogságtól, hogy ezért hagyjam itt a babámat..
2021. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintetek van bármi esély babával befeküdni? Félek, hogy rámegy a szoptatás...
2021. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a doki , hogy majd akkor menjek ha nagyobb lesz a baba akár 3 éves korában is , mert pár napot /hetet kell rászánni. De amúgy ennek nincs más módja csak a műtét? Hát azért nem akarok ilyet, hogy elrontsa és rossz legyen
2021. jún. 3. 21:56
 5/7 A kérdező kommentje:
2# es ez rosszul hangzik sajnálom,hogy kifogtad :/ és milyen volt a műtét? A felépülés meddig tartott?
2021. jún. 3. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem lézeres volt, a két érzéstelenitő injekció nagyon fájt és nem is sikerült mindent elcsibbasztani, de kibírható, max fél óra volt, tamponálták, azt mondták h másfél órán át maradjon bent, 6hetes kontroll után történt ez, 10napra rá gyógyultnak nyilvánította, de maradt egy pici kellemetlen rész, annak adtunk újabb 4 hónapot. Még néha húzódik, de megegyeztünk h várunk, nem zavaró nagyon. Ha szeretném lesz még egy lézer, de sokkal kisebb bemetszés mint az előző.


Ha neked 2 napig benn kell maradni, akkor szikés lesz gondolom. Szóval lehet teljesen haszontalan volt amit írtam, esetleg kérdezd meg h a te esetedben nem járható-e a lézer.

2021. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi , hoy megírtad. Lézeresen csinálták TB alapon vagy magándokinál? Megkérdezhetem neked miért kellett? Volt más panaszod is ? Őszintén szólva nem igazán vágyom rá:/ inkább együtt élek a folyással és kellemetlenségével ,minthogy hónapokig lábadozzak és ugye ki tudja,hogy jó lesz-e?! Még vacilálok , de eddig az “inkább nem” fele hajlok :)
2021. jún. 6. 13:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!