Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szult valaki vizben ,mik a...

Szult valaki vizben ,mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon szimpatikus a vizben vajudas es s vizben szules. Viszont vannak felelmeim is ezzel kapcsolatba. Vizben kell e infizuio? Nem kell epidural? Apas vizben szules?

2021. jún. 6. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én csak vajúdtam vízben, a kitolásra kiszálltam mert annyira ellazultam, hogy nem tudtam összpontosítani. Ha nem lehettem volna kádban, akkor nem biztos, hogy végig tudtam volna csinálni, ennél jobb fájdalomcsillapító nincsen szerintem… ég és föld kint lenni, meg a meleg vízben, hidd el! A fájások így is iszonyatosan fájnak, de legalább a két fájás közti időre teljesen el tudsz lazulni, pihenni, aludni egy picit. kaptam branült a kezembe, azzal lehettem a vízben simán, meg volt vízálló ctg is, szóval semmi akadálya nem volt. Én alapból nem kértem fájdalomcsillapítót, de nem is kaptam volna. Apa végig ott ült a kád mellett velem. :)

Milyen félelmeid vannak?

Beöntést pl alapból kapsz előtte, az feltétele a vízben szülésnek, nekem víz alatt repesztettek burkot kézzel, szintén meg sem éreztem, szóval összeségében nagyon ajánlom, én is előre így terveztem és nagyon örültem hogy sikerült így 😍

2021. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van,hogy az apuka ott áll a medencénélk ádnál vizben szülésnél. vizben szülés ritka,de könnyeb gyorsitja a hüvelyi szülést.
2021. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!