Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jahn Ferenc kórházról vélemény...

Jahn Ferenc kórházról vélemény? Aki ott szült vagy fog? :)

Figyelt kérdés

Sziasztok

32 hetes vagyok, első babámat várom és a Jahn Ferencben fogok szülni.

Még nem jártam a kórházban, nem rég költöztem Pestre így az már biztos, hogy ott szülök, de sokat nem tudok róla.

Van esetleg valakinek tapasztalata a kórházról vagy magáról az orvosokról a szülésélményről, hogy ott milyenek? :)

Esetleg valaki aki szintén mostanában fog ott szülni?


2021. jún. 7. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A facen van ilyen csoport, lehet érdemes oda belepni.

En csak 1x voltam ott egy nőgyógyásznal, szinte dobott ki, úgy sietett.

2021. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A szülészettel elégedett voltam, az újszülött osztályon sok volt a bunkó nővér, de alapítványi szobában voltam ahová nem jöttek sűrűn.

Szerintem összességében rendben van bár ne várj extrákat.

A Facebook csoportba mindenképp lépj be ott folyamatosan mennek az infók.

2021. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt találsz róla 275 felhasználói tapasztalatot: [link]
2021. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosokkal, akikkel eddig találkoztam, nagyon elégedett voltam. Sok köztük a fiatal, és szerintem nagyon kedvesek. A szülésznőket mind nagyon dícsérik. A csecsemősöknél változó a helyzet, de úgyis rooming-in van. A szülőszobák nem túl rég lettek felújítva, kellemesek, és van köztük alternatív szoba is (nem fizetős, ha épp szabad, bárki megkaphatja). Alapítványi 1 vagy 2 ágyas gyermekágyas szoba most nincs, mert covidosok számára tartják fenn elkülönítőnek.
2021. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A csecsemosokbol kB 1 volt normális...... Egy idősebb csecsemős szó szerint ordított minden anyukaval, mindenért..a kaja borzalmas... Császár után nem nagyon akartak segíteni, sőt a véres ágyneműben feküdtünk vagy 3 napig... Mindenki!!!! Aztán kitaláltak, hogy mert nem szóltunk, és ha szólunk mi kell ágyneműt cseréljünk... Én sírtam a 4 nap, hogy johessunk haza.
2021. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!