Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kisvárda Szülészet?

Kisvárda Szülészet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Meg próbálom hátha van valaki aki mostanában szült ott.

Milyenek a körülmények? Mennyi időt voltatok bent? Csecsemősek normálisak? Sima szülés volt vagy császár? Látogatás ott is csak védettségi kártyával lehetséges?

Igazából van még 2hónap hátra és most voltam ott először vizsgálaton. (eddig máshova jártam de mivel feszt bunkó módon viselkedett ott az összes doki/asszisztens igy gondoltam inkább oda mennék). Nem a körzetem de nem szóltak, hogy oda mentem.

Köszi ha megosztod a tapasztalatod!


2021. jún. 21. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy Kisvárdán szültem facebook csoport.Írd ki oda a kérdést hátha ott többen tudnak neked segíteni.
2021. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Kisvárdai lakos vagyok

Igaz,nem most szültem,de gondoltam megirom a tapasztalataimat


Körülmények:lehetne jobb is

Több ágyas szobák vannak

És 2 szobának egy a zuhanyzó,wc részlege

Nagyon kicsi,engem irritált szülés után,hogy a hasamhoz ért a zuhanyfüggöny, pedig nem vagyok nagy darab


4 napot voltam bent,sima szülés volt


Csecsemősök: vannak akik normálisak,de vannak olyanok,akik irtó bunkók

Nem tudtam,hogy kell mellre rakni a babát,honnan tudhattam volna,hogy mi a helyes tartás,meg fogás stb.

És nem segítettek...mogorvák voltak

Nem indult be a tej,a baba csak sírt,csak sírt...majd jött a váltás,és egy idősebb hölgy,szemüveges segített nekem

Örök hálam neki


Ha tehetném nem itt szülnék mégegyszer...de nem kívánságműsor

Tudom mire számitsak,de az biztos,hogy visszagondolva,nem hagynám,hogy sértegessenek,vagy alpári módon beszéljenek velem

Sokat sírtam bent,egy rémálom volt nekem

Biztos,hogy szólnék Főorvos Úrnak


Lehet nem voltam szimpatikus nekik,vagy nem tudom

De több embertől,csak a negatív kritikát hallom


Remélem te jobb véleményt fogsz írni 2 hónap múlva



A szülésem fantasztikus volt, örök élmény

2021. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!