Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegedi klinikán igénybe...

Szegedi klinikán igénybe lehet már venni a VIP szobát? Kinek milyen élménye van a klinikáról?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hu, na ez engem is erdekelne. Remelem valaki ir majd, akinek van ilyen tapasztalata.
2021. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
VIP szoba? Jo isten...
2021. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vip szobáról nem tudok nyilatkozni de amikor novemberben szültem, olyan szinten volt ember hiány a gyermekágyon, hogy az valami tragikus volt. Nem gondolom, hogy most, ebben a helyzetben van vip szoba. Talán úgy rémlik egyébként, hogy azt a szobát adták a covidos kismamáknak.
2021. jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs még VIP szoba, talán nyár végétől.

(Ajánlom a Szegeden Szül(T)ünk Facebook csoportot)

2021. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%

Tavaly júniusban szültem ott, a szülésznő és az ügyeletes orvos is normális volt. Volt egy kis komplikáció szülés közben, másnap rám nézett a doki. Ez tök jól esett. Reggelenként elviszik a babákat vizsgálatra, amúgy egész nap veled van.

Segítséget kérni kell! Nem fognak a csecsemősök a szádba állni. Nem tudják ki az első babás (nem is értem néhányan ezt miért várják el), szoptatásban nem igazán akarnak segíteni (nekem csak megrángatták a mellem, meg a gyerek szájába gyömöszölték, szóval okosabb nem lettem, fájni viszont fájt), azzal jobban jársz ha a benti védőnőket keresed. Egyébként szó nélkül adnak pótlást, de ha nem cumisüvegből akarod adni, akkor azt is jelezni kell. Pelenkázásban segítettek.

A kaja az ehető és a szörnyű között változik, de van hűtő, szóval vihetsz magaddal.

A szobában rohadt meleg van, ráadásul, ahogy hallottam beszögelték az ablakokat (?!).

Ha minden rendben van 48 óra után haza lehet menni.

2021. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!