Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülès utàn 8 hèttel pecsètelő...

Szülès utàn 8 hèttel pecsètelő vèrzès?

Figyelt kérdés
A 6 hetes kontrollon kaptam fogamzàsgàtlòt amit szedhetek szoptatàs alatt is. Csak anyatejes a babàm. Nos 2 hete szedem a tablettàt ès màr 5 napja vèrzem de nagyon minimalis altalaban napi 1-2xer. Első 2 napba barna folt volt azòta èlènk piros vèr van. Eleg a tisztasàgi. Van ,h csak a wc papiron làtom. Ez normàlis? Vajon ez lenne az első menstruaciòm ? Amùgy 4 napig szokott tartani. Több vèrzèssel. Vagy talàn a fogamzàsgàtlòtòl lehet? Ja ès mikor jön a vèr rendes menstruaciòs fàjdalmam van. Hètfőn tervezek dokihoz menni ha addig nm mùlik.
2021. jún. 30. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fogamzásgátló miatt van. Én is olyant kaptam, amit lehet szedni szoptatás alatt is, mondta a doki, hogy számítsak köztes vérzésre. Volt is. Ráadásul úgy megkavarta a ciklusomat, hogy inkább abbahagytam.
2021. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!