Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 6 hétre megjött a...

Szülés után 6 hétre megjött a menzeszem, és még mindig nem múlt el - normális ez?

Figyelt kérdés

Kb 10 napig tartott (6 volt régen), igaz, az elején épp, hogy volt valami pecsételés. Aztán kb 2 tiszta nap után újra barnáztam, pecsétes inkább alvadtabb vér volt kb 5 napig és mára élénkebb, de még mindig kevés vérzésem van. Normális ez?

Pár napja voltam kontrollon és azt mondta a nőgyógyász, hogy ez még belefér, de azért kíváncsi lennék, más is volt-e így?


2010. aug. 27. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
szia. hát nekem, mikor megjött először 1,5 hónapig véreztem. persze nem egyenletesen. a dokinak is említettem, meg is nézett uhval, de semmi gondom nem volt. (bár kicsit vérszegény voltam) elmúlt, utána mikor megjött tartott 10 napig, aztán mindig egyre kevesebb, kb. most tartok a nekem normális 5 napnál. 1 éves múlt a fiam. mástól is hallottam, hogy volt már így. szóval sztem nincs semmi baj. de, ha dokihoz mész mindenképp mond el neki, egy ellenőrzés sosem árt!! üdv.
2010. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bocsi, most látom voltál dokinál. szerintem akkor biztosan nincs gond. ha tartósan fennáll akkor azért nézesd meg magad. 1 voltam.
2010. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!