Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mult héten voltak joslofájásai...

Mult héten voltak joslofájásaim, mostanra szinte teljesen elmult, ez normális? A 39 hetet betöltöttem és már várom a babát és kicsit tartok töle hogy meg kell majd inditani a szülést, az hogy zajlik, elötte befektetnek, mennyivel hagyják tulhordani?

Figyelt kérdés
Más is volt igy hogy megszüntek szintze teljesen a joslofájások?Ez mit jelenthet mennyi idö lehet még,nagyon biztam ebben a frontban de sajnos semmi mit tehetnék hogy ne keljen meginditani?Ha mégis arra kerül a sor mennyivel elötte kell befeküdni,összesen mennyi korházi tartozkodásra számithatok?Pécsen az édesanyák utján fogok szülni,ha van valakinek tapasztalata hogy ott mi a rendszer kérem irja meg de mindenki irjon aki hasonlo helyzetben volt(van).Köszönöm!
2008. szept. 8. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Teljesen megértelek, ugyanilyen helyzetben vagyok: 2-3 hete nagyon erős jóslófájásaim voltak, aztán 1 hete semmi, és nagyon türelmetlen vagyok már.Mi úgy beszéltük meg az orvosommal, hogy a kiírt napon bemegyek, és meglátjuk mit mutatnak a leletek, amúgy ő 5 napot szokott várni a szülés megindítása előtt.

Amúgy amivel próbálkozhatsz: szex, csípős étel, na meg ez a fránya front, ami ránk se hat :)

Kitartás nekünk :)


40 hetes kismami

2008. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok! Sőt még én rosszabb helyzetben, mert még jóslófájást se éreztem semmikor. Csak annyi, hogy erősen nyilal a hüvelyem egészen a combomig érzem. 39 hetes 2 napos vagyok. Jövő hét hétfőre vagyok kiírva. Ha addig nem szülök én is vizsgálatra megyek, ott dől el gondolom mi lesz. A front úgy látszik rám se hatott. Én bizakodok nagyon ebben a hétben. A babával beszélek, hogy jöjjön ki:-)! Kitartást nektek is, két héten belül biztos meglesz mindnyájunknak! Könnyű szülést!
2008. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Hát tényleg elég nehézkesen megy ez nálunk,én is csak reménykedni tudok ahogy elöttem irtad.Én jövö keddre vagyok kiirva,(te hol fogsz szülni,én pécsi vagyok?),csak reménykedni tudunk.Ha valaki van pécsröl aki hasonlo helyzetben van irjon!!Sok szerencsét és könnyü szülést mindenkinek!
2008. szept. 8. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 39 hetes vagyok, és nekem is volt egy este, 5 perces joslófájásaim majdnem 3 órán keresztül, aztán semmi, azóta sincs. A front rám sem hatott. Nekem a dokim azt mondta, hogy ha nem indul be, akkor a kiirt nap előtt 5 nappal befektet.

2008. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom, ez a front sokunknak nem jött be. Kitartás!!! 39. hetes kismami
2008. szept. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!