Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit illik a csomagba tenni?

Mit illik a csomagba tenni?

Figyelt kérdés

Hála pénz helyett a szülészeti osztály számára csomagot szeretnék összeállítani.

De hogy néz ki ez a csomag?

Elég egy olyan ajándékkosár amit a tesco polcairól leemelek, amiben pezsgő, kávé, csoki, chips és ehhez hasonló termékek vannak?

Vagy állítsak össze én?

Veszek egy papír ajándék táskát és abba szedjek össze mindenfélét?

Össz vissz kb 5000ft értékre gondoltam, de fogalmam sincs mit tegyek bele, vagy készen milyet vegyek, mit illik?!

Kérlek segítsetek.



2021. aug. 14. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Árban sokkal jobban kijössz, ha te állítasz össze. Aminek örülni szoktak: édes és sós rágcsa, kávé (esetleg meg lehet érdeklődni, darálós e a kv főzőjük, vagy csak por mehet bele, mi nagyon szeretjük a frissen darált starbucks-os kv-t annak ellenére, hogy nem darálós a kv főzőnk, isteni aromája van, de persze ízles kérdése meg az elég drága is), szörp, teafilter. De minden bolti legyen és csomagolt, házi cuccot ne. Én is nővér vagyok, és így raktam össze a csomagot a nővéreknek ajándéktasakba. :)
2021. aug. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
De egyébként szoktunk kapni bort, pezsgőt meg ilyeneket, de azt ugye nem lehet elosztani, mi mindig megvárjuk míg összegyűlik annyi, hogy mindenkinek jusson 1. Ezért nem találom olyan szerencsésnek. Én személy szerint sokkal jobban szeretem amit a beteg előtt is elő lehet venni, és mindenki eszik belőle, a betegnek is jólesik ha látja, hogy örülünk neki és eszünk belőle. (Most persze a covid miatt nem lehet csak úgy falatozni a nővérpultba)
2021. aug. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Édesség, rágcsálni való (sós-édes), kávé, tea, üdítő, gyümölcs. Ilyeneket vinnék
2021. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Max a minimálbér 5%-ig adhatsz csomagot is.
2021. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Csomagra nincs megkötés. Csak a pénzre.
2021. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kávé, instant kávé, completta, tea (akár többféle, filteres és oldódós), esetleg hozzá citromlé, kockacukor, édes és sós rágcsa, szörp.
2021. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Én az egészségtelen rágcsákat, chipszeket kihagynám, és nem az egész osztálynak adnék egy csomagot, hanem személyenként külön-külön egy díszesebb kis papírzacskóban: kávét, csokoládét, de valami jobb fajtát, jobb fajta teát, vagy én adnék pl. fekete áfonya italt, nagyon egészséges, igaz, kicsit drága, 3 ezer körül van egy üveg. Bioboltokban lehet kapni.
2021. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!