Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2020 decemberében fogok...

2020 decemberében fogok szülni Pécsen a kórházban. Terhesgondozásra pécsi magánorvoshoz járok, alkalmanként 15 ezer Ft-ért. Mennyi pénzt illik adni a szülésért?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Én semennyit nem adnék. Van mire költeni egy kisbaba mellett. Nekik ez tudtommal hivatásuk.
2020. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
A fogadottnál szülsz? Akkor amennyit megbeszéltek. Ha ügyeletben, akkor nem kell adni.
2020. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Pécsen nem lehet fogadott orvosod, így lehet, hogy valami huszadrangú rezidenshez kerülsz, ha eljön az idő. Én ajánlom Mohácsot vagy Szigetvárt.
2020. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Én ügyeletben szültem és kétszázat adtam, mert meg voltam elégedve.
2020. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Pécsi vagyok én is.

Nekem azt mondta a dokim, hogy most már tényleg nem lehet behívni a fogadott orvost akkor, ha már lejárt a munkaideje. Ha tegyük fel négyig dolgozik, de háromkor indul be a szülés, akkor természetesen bent maradhat, de ha ötkor indul be, akkor nem hívható be.

:(

2020. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Pécsett szültem májusban. Féltem tőle, Szigetvár volt betervezve, de a fogadott dokit elbuktam a vírus miatt, és így mindegy volt, hogy hol szülök ügyeletben, Pécs közelebb volt. Rezidensnél szültem, teljesen meg voltam elégedve. Egy fillért nem adtam.
2020. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3%
Szia igaz nem pécs de pest megye! Nekem is fogadott dokim van ő is szintén 15.000 vizsgál, szintén decemberben szülök. Mi abban maradtunk mivel ügyelni is szokott a kórházban akkor ha ügyeletes nem kell fizetni. Ha nem ügyel nekem azt mondta hogyha megindul a szülés értesíteni fogják az ottani szülésznők pontos összeget nem mondott annyit hogy 100 körül szoktak adni neki. Amennyit gondolunk.
2020. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%

nem értem ezt a fogadott orvos mizériát, de ha ennyire magán dokit akarsz, akkor ne az államilag finanszírozott korházba menj, hanem magánkorhaázba, Pécsen is van:


[link]

2020. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Tessék, árlista is van:


[link]

2020. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hú..valakinek nagyon nem tetszenek a válaszok :D :D
2020. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!