Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utáni lombikkal...

Császár utáni lombikkal fogant babát meg lehet próbálni természetesen megszülni?

Figyelt kérdés

Kisfiam természetes úton fogant és sürgősségi császárral született lassan 3 éve.

Most lombikkal fogant a babánk, nagyon az elején járok, de felmerült bennem, lehet e majd természetes úton szülni vagy ilyen előzménnyel és lombikkal nem javasolják?



2021. aug. 17. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
A lombiknak semmi köze nincs ehhez, ha csak nem olyan probléma miatt volt lombik, ami egyébként császárt is indolol.
2021. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem átjárható petevezetők miatt volt a lombik, mellé IR és Leiden mutáció, de az utolsó kettő megvolt már az előző terhességnél is.
2021. aug. 18. 03:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni. Hány éve volt a csaszarod? (Ezt csak kíváncsiságból kérdezem, nem függ a válaszom tőle csak a petevezetok elzarodasa miatt érdekel)
2021. aug. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem az IR, trombózis hajlam (Lupus Anticoaguláns), mióma, 3x operált méhsövény; nem volt közvetlen indok a császárra. Kislányom a 6. lombikból fogant.

Más kérdés, hogy végül indított szülésből mégis az lett.

2021. aug. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
természetes uton megszülheted. akkro császároznak ha baj van
2021. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem első császár volt, a második természetes szülés. Ez attól is függ, miért kellett császározni, illetve, ha minden rendben megy, akkor engedik a természetes szülést.
2021. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kicsit off a kérdezőnek : ha természetesen fogant az első gyermek hogy lett utána nem átjárható petevezető?
2021. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es. Nekem két gyerekem természetesen fogant. A 3. nem akart megfoganni. Jöttek sorra a vizsgálatok, majd kiderült, hogy mindkét petevezetőm el van záródva. Nem tudom, mitől alakult ki. De előfordul.
2021. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nálam sem tudják mitől záródott el, lehet a császár, csendes fertőzés (mert észlelt fertőzésem nem volt) esetleg kezdődő endometriózis, de ennek sincs semmi tünete. Ezek a tippek de nem tudják, nagy valószínűséggel valami fertőzés lehetett.


A császárom 2018.10.01 volt, szóval lassan 3 éve, 2019 január óta próbálkozunk a tesóval, az átjárhatósági most márciusban volt.

2021. aug. 18. 15:28
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor ez nem kizáró hogy megpróbáljam ha egyébként minden rendben. 😊

Mekóniumos magzatvíz és rossz ctg plusz nem tágultam, ezek miatt lett császár.

2021. aug. 18. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!