Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan akinek hányingerrel,...

Van olyan akinek hányingerrel, menstruáció szerű alhasi fájdalommal, rossz közérzettel kezdődött a szülés? Olyan furán érzem magam tegnap óta. 38 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2021. aug. 19. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem. Szinten a 38. hèt végén 😄
2021. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező lassan itt az idő szülni fogsz.
2021. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem hasonlóan. Úgy kezdett el görcsölni, mint mielőtt megjönne, először enyhén, aztán fokozatosan, lassan erősödött. Hányinger nem volt, étvágytalan voltam, de nagyon picit ettem, azt egyből kihánytam.. Később vajúdás közben is sikerült hánynom párszor.. 40+4 hetes voltam akkor.
2021. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg az a furcsa hogy ma erőtlen lettem, pedig tegnap tele voltam energiával, de ma még a mosógép beindítása is kínszenvedés volt, ilyen még nem történt velem hogy ennyire erőtlen lennék 🤦‍♀️😮🤷‍♀️
2021. aug. 19. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Én jo pár napja voltam ilyen. Azóta sem jött ki a baba

Mára vagyok ki írva.

2021. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!