Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ahogy közeledik a kiírt...

Ahogy közeledik a kiírt időpont más is elkezdett kicsit félni, izgulni, hogy mi lesz majd?

Figyelt kérdés

Első babánkat várom. Még másfél hónap, de már nagyon izgulok, hogy minden gördülékenyen fog-e menni. Tudni fogom-e, mikor induljunk, stb. Bennem van a félsz elég rendesen!

Más is így van ezzel?

Köszönöm!


2010. aug. 30. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem halálfélelmem volt. De gondolom nem ilyen választ vártál.
2010. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:D Nem egészen, de legalább tudom, hogy más is érez valami hasonlót!
2010. aug. 30. 10:34
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

azért félsz mert ismeretlen aztán megoldódik nem fogsz félni mert rendesek lesznek a dokik is és hamar összebarátkozol a babával.

mindig lesz valami ismeretlen amitől tartani fogsz de nem érdemes inkább kihivásnak fogd fel és ne tarts tőle a 2. babánál már könnyebb lesz.

2010. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat!
2010. aug. 30. 10:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ő a második babánk, de természetesen én is izgulok. Azért félni nem félek (na jó egy picit), inkább nagyon várom és aggódom, hogy minden jól menjen. Az elsővel sajnos császározni kellett, most azért aggódom nagyon, hogy azt megússzam, és tudjak természetes módon szülni. De szerintem amiatt ne aggódj, hogy nem fogod tudni, mikor kell indulni, ha beindul a dolog nem lesznek kétségeid:)

31 hetes kismama, 2 éves fiúcska anyukája.

2010. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

:) Szóval teljesen normális, hogy most így érzek! Már szegény férjem is ezzel traktálom, Ő meg nem győz nyugtatgatni! :)


Köszönöm Neked is a választ!

2010. aug. 30. 11:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is első babámat várom,egyik pillanatban rosszul vagyok a gondolattól is,hogy szülés,a másikban meg már alig várom.És tele vagyok félelmekkel,mi lesz,ha nem tudom mikor kell indulni,vagy ha korábban jön,én is félek mindentől...

32 hetes

2010. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én 34 hetes vagyok. Dettó! Egyik pillanatban így gondolom, másikban meg úgy, de döntő többségében azért van bennem egy jó nagy adag félsz!
2010. aug. 30. 13:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is 34 hetesek vagyunk, és egy 2-3 hete pillanatokra, belegondolok a fájdalomba, hogy mennyire fog fájni, és nagyon megijedek! Ugy vagyok vele, hogy nem akarok szülni! Pedig eddig rettentően vártam, és büszke voltam arra, hogy abszolút semmi para nincs bennem, bátran fogok menni a szülőszobába...hisz bent eddig baba nem maradt:)! De mostanában eléggé rámjön a félsz, hogy "Úristen, hogy fogom én ezt kibirni?" . De aztán pár pillanat múlva elmúlik, és megint várom:)!

És nem is igazából attól félek hogy hogy fog majd elindulni, az csak kiváncsisággal tölt el:) Sőt várom:)!!! Felhivjam apát: "Menni kell!!":).


Engem csak a fájdalom ijeszt, azért is mert a szülésznő közölte, nem biztos hogy lesz EDA.:(


De jó lenne ha kijönne már:)!


Mindenkinek könnyű szülést.

2010. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na mikor előadom magam Apának, Ő mondja mindig azt, hogy ne aggódjak már ennyire, hisz eddig még senkiben sem maradt bent a baba! :D

De Ő könnyen beszél! :)


Hát Lányok, már nagyon közel van a mi időnk! :)


További boldog babavárást, s tényleg hipp-hopp szülést Mindenkinek!

2010. aug. 30. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!