Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jóslófájás lehet? 33 hkm...

Disi kérdése:

Jóslófájás lehet? 33 hkm vagyok. Reggel egy idő után elkezdett fájni a derekam, és volt mensi szerű fájdalom is alul, picit keményedett a hasam is (eddig nem volt haskeményedésem).

Figyelt kérdés
Lefeküdtem, nem enyhült, a meleg víz viszont annyit segített, hogy most már csak a derekam fáj, de folyamatosan. Vettem be magnéziumot és most egy No-spat. Picur mocorgott a szokott időben. Vagy lehet csak az időjárás szórakozik velem? Vasárnap is szarul voltam, csak akkor a csípőm fájt, alig bírtam járni. Nagyon frontérzékeny vagyok, csak akkor bírok mozogni egy pár hete, ha derült az ég és süt a nap.
2011. máj. 13. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:
32+5 hkm vagyok. Én tegnap este voltam ugyanilyen szarul. Én is a magnéziumra és a nospára hagyatkoztam és elmentem lezuhizni. Sokkal jobb lett utána. Nekem volt már ilyen többször is. Az hogy jósló-e én nem vágom. Fájt és kész...
2011. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!