Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés nagyon fáj?

Gátmetszés nagyon fáj?

Figyelt kérdés

2021. aug. 28. 09:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Ha szakadsz jobban fáj
Inkább szakadj
49 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem érzéstelenítettek előtte, nem fájt a vágás. De utána lévő 2 hét az maga a pokol volt
2021. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mikor. Amikor épp vágják az csak olyan kb mintha jól megcsípnének odalenn, egy pillanat alatt megvan, egyáltalán nem fáj. Amikor összevarrják, meg az elkövetkezendő hetek...na az már igen.
2021. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ez változó


Nekem fájt, a szakadás ugyanannyira, pedig az annyira pici volt, hogy varrni sem kellett volna, mégis gyorsabban gyógyult a vágás..

Vágàs 5 öltés

Szakadás 1 öltést azért tett a doki, és azt mondta, hogy hobb hogy nem hagytam vágni.( hatalmas beismerés egy protokoll oxys és metszéses dokitól-ügyeletben szültem)


De irigylem azokat, akiknek nem fájt..

2021. aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

A dokik általában fájás közben csinálják, akkor pedig már annyira fáj minden, hogy azt a kis vágást pont le se fogod sz@rni... Benned lesz az adrenalin és az, hogy végre a kezedben tarthatsd a gyermeked.


Az utána következő varrás az ami iszonyat. Nekem a doki azt mondta, hogy azon a területen nehéz jól érzésteleníteni... Hát én éreztem is az öltéseket.

2021. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy emlékszem, hogy kaptam érzéstelenítő szurit hozzá, de hogy vágáskor vagy varráskor, arra nem emlékszem....

Se a vágást se a varrást nem éreztem. Annyit éreztem varrás közben, ahogy a cérna vagy mi átcsúszik a bőrömön, de azt is csak sejtelmesen. Le voltam zsibbadva, semmi konkrétat nem éreztem.

Én nem szakadtam, csak vágtak.

2021. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Csak a zárójelentésből tudtam meg, hogy csináltak...
2021. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Kívül 4 öltésem volt, vágtak, belül szakadtam, matyóhímzés...


A vágást nem éreztem egyáltalán, ha férjem nem szól, észre sem veszem.

Varrásnál adtak érzéstelenítőt,szóval az sem fájt.

Utána 1 hétig kellemetlen volt, de nem fájt.

Hajnali 2kor szültem, reggel 8kor már törökülésben ültem.

Minden pisilésnél fujtam aloe spray-vel, ez segített sokat.

Kb 3 hónap után a heg sem látszott.

2021. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A gátmetszést nem éreztem. A varrás és a varrat szedés is nagyon fájt.
2021. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A gatmetszést nem éreztem, a varrás elég kellemetlen volt, de már ott volt a baba a kezemben, úgyhogy nem annyira foglalkoztatott. De tényleg nem volt jó. Varratszedés nem volt.
2021. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A gátmetszést én sem éreztem. Második gyereknél repedtem, azt észre sem vettem. A varrás viszont nekem is nagyon fájt, hiába kaptam érzéstelenítést. De azt már ki lehetett bírni.
2021. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!