Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idő után indult a szülés?

Mennyi idő után indult a szülés?

Figyelt kérdés

37+3napos kismama vagyok. A 35.heten kiderult,hogy 3.fokban erett a mehlepenyem,azt mondtak,ha korabban jon a baba az teljesen normalis ebben az esetben. Mar 3kg+ es makk egeszseges szerencsere. 5napja elment a nyakdugom. Azt mondtak innen par nap,de semmi. Vannak fajasaim,meg azt sem mondanam,hogy ritkak,mert par orankent elojon,a derekambol az egesz gerincemben erzem ,de nem olyan kibirhatatlan,mint ahogy azt sokan mondjak. A magzatvizem meg nem folyt el. Beszeltem a maganorvosommal azt mondta napjaim vannak. De nem erzem semmi jelet. Holnap kell mennem Nst vizsgalatra ott majd tobbet megtudok. Csak kivancsisagbol kerdezem ,aki hasonlo cipoben jart mennyi ido volt mire kibujt a kicsi? Nem akarom siettetni felre ne ertsetek,addig van bent,amig “jol esik neki”,de en mar nagyon varom. Es meg annyi lenne a kerdesem,hogy ki hogy viselte a gatmetszest es az utana levo idoszakot?

Koszonom elore is a valaszaitokat 😊😊😊



2021. jún. 23. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csütörtök éjjel jön a front, jó eséllyel neked is beindítja majd a szülést.
2021. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdemben csak az utolsó kérdésedre tudok válaszolni. A gátmetszést fájás közben csinálják, én semmit nem éreztem belőle, de a hangja nagyon ijesztő volt. :D viszont utána a varrás borzalmasan fájt (viszont nem volt EDA-m, amivel a szülészorvos szerint nem éreztem volna), és utána a lábadozás is szörnyű volt 2-3 hétig. Ajánlom az aloe first sprayt, nekem egy megváltás volt a sebre.
2021. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak a gátmetszéshez tudok szólni.

Nekem akkor vágták, mikor fájasom volt. Nem is éreztem.

Mikor varrták, kaptam érzéstelenítőt, az sem fájt.

Utána pár napig kellemetlen volt. Üles/állás közben nem éreztem, viszont maga a leülés mozdulata elég érezhető volt. 1 hét után nem is éreztem. Nekem az aloe vera spray egy megváltás volt erre.

6 hetes kontrollon a doki megkerdezte, tényleg volt gátmetszesem? Mert nem látszik igazán.

Pedig kívül 4 varratom volt, belül meg matyóhímzés.

2021. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez a legnagyobb felelmem foleg, hogy azt mondtak szep nagy feju babam van. 😂 Legutobb 9,3centi volt,azota nem is akarom tudni 😂
2021. jún. 23. 13:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem válaszolókhoz. Egyáltalán nem éreztem a gátmetszést, a varrást sem (én sem kaptam edát). Viszonylag hamar felépültem, talán az első hét volt valóban kellemetlen, nem tudtam ülni, érzékeny volt.
2021. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
El is lehet utasítani a gátmetszést...
2021. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na szultel azota? Nekem 40+6. napon szuletett, aznap hajnalban ment el a nyakdugo, ra egy fel orara mar kezdodtek a fajasok. A magzatviz kozvetlenul a tolofajasok elott folyt csak el. Gatmetszes nem volt szerencsere, es megusztam repedes nelkul igy varrni se kellett. Gatmasszazs sokat segitett amit mar hetekkel a szules elott elkezdtem.
2021. jún. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem,meg mindig nem bujt ki. Azota atszamoltak a dolgokat,azt mondtak 38+3 vagyok most,de nem ohajt meg kijonni. Nyakdugo ide vagy oda nem tortenik semmi 😄

Koszonom amugy a valaszaitokat! :)

2021. jún. 26. 11:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Es most?:)
2021. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Semmi,tegnap ota meg fajasaim sincsenek . Minel jobban szeretnem,annal kevesbe akar o kijonni. 🤷🏻‍♀️
2021. jún. 28. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!