Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapest ( és vonzáskörzetében...

SzilviaX kérdése:

Budapest ( és vonzáskörzetében) melyek azok a kórházak, ahol szabadon választható a vajúdási, ill. a szülési pozició. Van egyáltalán az állami kórházakban erre lehetőség, vagy csak a magánklinikákon? Függ attól, hogy van-e fogadott orvosom?

Figyelt kérdés

#szülés #vajúdás #Szülési pozíció #Választható szülés #Vajúdási pózok #Szülési pózok
2021. aug. 29. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Orvost már nem lehet fogadni, szülni meg a körzetes kórházban szülhetsz. Hála az okos kormányunknak. Taps nekik....
2021. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Sok helyenfugg attol, kit fogsz ki. Van, ahol szolni kell erte, es akkor bekenhagynak (Szent Istvan 2 eve ilyen volt, hatarozottan kellett szolni 1-1 dologert, esbenyelni a pofavagast, de amugy hagytak), illetve a Szent Imreben van leginkabb ilyen szemlelet, hogy szolni sem kell erte, hanem magatol ertetodo. A Del-Pestiben is van, akinek jo elmenye van errol. Orvosfogadas sok helyen nem lehetseges, vagy csak penzert, hivatalosan, pl. SOTE II-n 600e ft. Van, ahol szulesznot viszont lehet a gyakorlatban fogadni, orvost nem. Magankorhazakban magas a csaszaros rata. Erdemes a statisztikakat megnezni, aholkevesebb a csaszar, ott jobbak az eselyek szabad pozvalasztast tekintve.
2021. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Szent Imrében szültem múlt hónapban, a szülésfelkészítőn is elhangzott, hogy bármilyen pózban vajúdhatsz, de én pl szinte végig ctg-re voltam kötve, úgyhogy nagyon nem volt mozgásra lehetőség. De több szülőszobában van kád meg különféle dolgok.
2021. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! ♥️😊
2021. aug. 31. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!