Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kifejlett babát, magzatot...

Kifejlett babát, magzatot halvaszüléskor az anyukának megmutatják és az anyuka eltemetheti, az anyuka megkapja baba halálárol a jegyző könyvet?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen
2021. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen
2021. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos érintett vagyok, kislányom született halva.Jegyzőkönyvet kapsz, mint egy ambuláns lapot, de halotti bizonyítványt nem, mert hivatalosan szegényke nem is "élt" jogilag. Ha nem vett méhen kívül levegőt és nem mutatott életjelet, nem anyakönyvezik és nevet se kaphat hivatalosan. Ki lehet kérni a kórházból és el lehet temetni. Mi megnéztük, ugyanúgy hagytak aranyórát és addig a kezünkben volt, de ez gondolom minden kórházban máshogy megy.
2021. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden kórházban más.Az ismerősömnek nem mutatták meg és ki sem adták. :((
2021. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem,ez borzalmas... Nem elnem tul,ha egyszer velem is megtortenne... (bocsi, a kerdesre nem tudok valaszolni.)
2021. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj 3 as, ezt sírva olvastam végig :( őszinte részvétem ❤️😭
2021. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem mutatták meg, nem adták ki. Soha nem fogom tudni feldolgozni, hogy meghalt a kislányom. Hogy nem adhattam meg neki a végtisztességet!
2021. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!