Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sok lehet még vissza?

Sok lehet még vissza?

Figyelt kérdés
Semmi jósló fájás nincs. Viszont a gyerek szét rúg. Nagyon fáj már. Bordáimnál feszít, lefelé meg mintha egy kés lenne nála. El se tudom képzelni mivel tud ilyet csinálni. Hullámzik az egész hasam. Elvileg 3 napom van vissza, de semmi jel h mostanában kibújna. Néha olyan mintha szét szakadna már a hasam, nincs több hely a hasamban már. Miért nem akar kijönni? 😓😓
2021. szept. 13. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Egy jó kis 👉👌 beindíthatja, próbáltad már? szólj apukának, segítsen :)


Viccet félre téve, nekem sem akart kijönni, kiirt napon indult végül egy negyed órás lépcsőzés után. Megértelek, én is majd megőrültem már a végén..


Kitartást!!!

2021. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tegnapra voltam kiírva, kb 3 hete így érzek.

Lépcsőztem, tonikot ittam, apával is együtt voltunk, mégsem akar kibújni...

2021. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tonic és apa megvolt 😄 eddig semmi

És akkor eszembe jut hogy a 36.hétig hogy féltem hogy nehogy koraszülött legyen. 😤😆

2021. szept. 13. 16:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt semmi előjel, majd egyik délben elkezdett kicsit fájdogálni. Délután egyre jobban és sűrűbben. Másnap reggel megszültem. Nem mindenki kínlódik előtte hetekig, lehet, hogy holnap ilyenkorra már a kezedben lesz a gyerek.
2021. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lépcsőzés,szex,bábakoktél,lépcsőzés,talajrol szegyél fel virágot vagy zsákot
2021. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi előjele, nem volt egy darab jóslóm sem. Szülés előtti 1-2 napban nagyon aktív volt a baba, hullámzott az egész hasam, ennyi. Mi a helyzet a kérdés kiírása óta? :)
2021. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap este volt 2 elég erős fájás, de 40 perc különbséggel, de utána bealudtam, azóta semmi. 😑😄 Ma nst sem mutatott semmit. Baba jól elvan még bent. A hullámzás nálam is megvan.
2021. szept. 16. 16:39
 8/8 anonim ***** válasza:
6os válaszoló vagyok. Nst nekem sem mutatott semmit, azon ne keseredj el :) doki is azt mondta, nincs semmi jele, hogy ki szeretne jönni. 2 nap múlva megszületett :)
2021. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!