Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hany gyereket terveztek? Ha...

Hany gyereket terveztek? Ha mar van, az elozo szuleselmeny vagy gyermelagyas idoszak valtoztatott ezen?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 15:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
3at akartunk, egy marad (betegen született).
2021. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%
Max egyet tervezünk, de az se biztos. Örökbefogadásra jobban hajlok, jöhetne akár 3-4 éves roma gyerek is. Majd meglátjuk.
2021. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
45%
A férjem 2 tervezett meg is volt, majd meggyőztem hogy jó lenne még 1, mikor ő megszületett azt mondtam ha ez lett volna az első szülésem lehet 1 lenne, na most még is szeretnék 4.et
2021. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
43%
2-őt terveztünk eredetileg. Aztán a feleségemnek lett is annyi, csak nem tőlem. Az új asszonnyal már csak 1-et tervezünk, mert van egy fia egy korábbi kapcsolatából. Ő még csak 3 éves, így a következő valószínűleg nem mostanában lesz esedékes.
2021. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
30%

2-3at terveztunk, de 2-nel megallunk. Nem a szülés vagy a gyermekagy miatt.

A lanyaim között két év van, aminek én nagyon örülök, nagyon közel állnak egymáshoz. Én a kis korkulonbseget tartom jónak, Viszont megtapasztaltam milyen egy kicsi és egy pici egyszerre a háznál...emiatt nem lesz harmadik mert azt hiszem megbolondolnek "kicsivel", " Picivel " És Minivel ":D

Férjem szeretne még egyet, de én már semmiképp. A kisebbik gyerekunk már 5 éves, ezután szulnek még egyet, az már egyke lenne gyakorlatilag.. Senkinek sem jó.

2021. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%
0-t tervezek, annyi is lesz
2021. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
6%

3 gyermek a terv, és jelenleg a harmadik gyermekünket várom.


Problémamentes gyors szüléseim voltak, az első pár hónapot túl kell élni de a második gyermekkel pl nagyon nagy szerencsém volt kb 3-4 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat

2021. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
15-ös válaszolónak egy kis off: öcsèmmel 8 év korkülönbség van közöttünk (nem így tervezték de sajnos így alakult..), a világon mindennél jobban szerettük, valamint szeretjük is egymást. :)
2021. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
2-t szeretnenk,de vakumos,traumatikus szulesem volt,szerencsere a kisfiunk egeszseges,nem maradt semmi nyoma a dolognak. Talan ujra bevallalom majd,meg nem dontottem.
2021. szept. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%
Kettőt terveztünk, most egy 11 hónapos kislányom van. A terhesség álom volt, a szülés nehéz, indítani kellett mert nagyon nem akart jönni, gátmetszés volt amitől a világon legjobban rettegtem, hónapokig nem tudtam létezni emiatt utána. Szülés utáni depresszió is volt (néha néha most is rám tör de már jobb). Mindezek mégsem tartanak vissza egy másodiktól, de mondtam férjemnek hogy leghamarabb ha ovis lesz a nagy. Egész embert igényel a kislányom, elég nehéz vele. A sok éjszakázás stb... El nem tudom egyelőre képzelni hogy itt legyen vele még egy csecsemő is.
2021. szept. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!