Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hany gyereket terveztek? Ha...

Hany gyereket terveztek? Ha mar van, az elozo szuleselmeny vagy gyermelagyas idoszak valtoztatott ezen?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 15:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

5 gyereket akartam kicsi lány korom óta.(most vagyok 34)

Jelenleg 4 van. A nagylányom (14)után azt mondta soha többet annyira nehéz szülés volt még voltak komplikációk. Aztán eltelt 4 év és jött az öcsi, utána 2 év a következő öcsi majd ismét 4 év még egy öcsit kapott. Most már tervbe van az újabb baba. De még csak terv. Aztán majd kialakul.

Mindenki annyit vállaljon amennyit ő érez hogy fel tud nevelni és el tud látni. Ne avval foglalkozzon más mit mond és az alapján vállaljon babát.

2021. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Kettőt terveztünk, 1 maradt.


A fiam császárral született ,ami olyan brutális élmény maradt hogy nem mernék bevállalni még egy gyereket

2021. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
2-t terveztünk, de végül egynél megálltunk. Jött a válság, örültünk hogy hármunkat életben tudtuk tartani. Most már kicsit jobb az anyagi helyzetünk, csak mostmár biológiai okok miatt nem csinálhatunk még egyet.
2021. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
38%

3 gyereket szeretnék, majd a második után meglátjuk, marad-e ez a terv :D

A szülés és a gyermekágyas időszak alapján én amúgy 4 gyereket bevállalnék (többet lehet, hogy nem), de annyit a férjem nem akar, szóval a nagyon max a 3. Még csak egy van, a másodikkal már próbálkozunk, meglátjuk, hogy alakul a jövőben a dolog. Egy gyerekkel elég jól megvagyok, kíváncsi leszek, a kettővel hogy bírok majd el. Igazából ezen múlik, hogy lesz-e 3.

2021. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
2 vagy 3 volt a terv, 2lett, így is marad. A szülés nem igazán terv szerint alakult egyiknél se (császár lett, rajtam kívülálló okokból nem is vajúdhattam), a gyermekágyas időszak nekem kimondottan pozitív volt. Ellenben mindkét gyerekkel toxemias lettem, és már a másodikat is csak azért mertem vállalni, mert azt mondták, kicsi az esélye, hogy ismétlődjön. Mégis megtörtént, ezért nem lesz harmadik.
2021. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%

3-at terveztünk


A fenn említettek nem változtattak, de a gyereknevelès igen.


Marad 2 gyerek..

Lenne 3, ha 37 -8 èvesen is szülnèk, de én azt későinek tartom magamnak, így pedig kicsi lenne a korkülönbség.

1,5-2 évente

2021. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
12%

2 fiú volt a terv. Meglettek. Befejeztük.

Nem változtatott az első szülés ezen, mert EDA-t kértem. A másodiknál is, de ott sürgősségi császár lett.

A gyerekágyban a kialvatlanság brutális, de erre számítottam, mert igény szerint szoptattam fél éves korukig, 4 és 4.5 kilós fiúkat.

2021. szept. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%

1 lány 1 fiú volt a terv.

A lányom 3 éves koráig úgy gondtuk h lehet h megelégszünk vele

Majd mégis vágyni kezdtünk egy baba után.

Vegyes ikreink lettek

2021. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%

0-t terveztem. Féltem az anyaságtól. Aztán a férjemet annyira szerettem, hogy neki a kedvéért szültem. A szülésem könnyű volt komplikáció mentes. Már 1-2 órával szülés után rohangáltam a folysón (mondjuk senki nem szólt, hogy pihenni kéne).


A kislányom pedig egy tündér volt, egy igazi mosolygós baba. Én pedig jobb anyuka lettem mint amit vártam magamtól. Így a lányom után azt mondtam egy focicsapatot is vállalnék.


Egyenlőre ketten vannak az öcsivel. Vele sincsen semmi baj. Szinte álombaba ő is. A kislány pedig imádja az öccsét.


A gyermekágyas időszak nekem lelkileg mindig pokoli volt. A hormonhatások miatt én sokszor utáltam magam. Volt, hogy sírva szoptattam. De aztán helyrerázódik minden és maximálisan tudom élvezni az anyaságot.

2021. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%

Egyet tervezünk, novemberben születik.

A férjemnek vagy egy lánya, így mindenképp kettőről gondoskodunk, és nekem fontos, hogy a nagy ne kapjon kevesebbet a kicsi miatt.

2021. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!