Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem tervezek több babát (3...

Nem tervezek több babát (3 van, tehát nem szeretném ha becsúszna). Milyen fogamzásgátlót használjak a tabin kivül? Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Esetleg Mirena?
2010. szept. 1. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én dokim nagyon dícsérte a Mirenát. Én is azt fogom használni, csak mi most dolgozunk a kistesó projekten. :) De utána tuti Mirena lesz.
2010. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én elköttetném magam, többé nem lesz gondod. A Mirenát próbáltam, jó drága volt és 6 hónapig egyfolytában véreztem tőle. Le is kellett venni.
2010. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elköttetni nem szeretném magam. Tablettázni sem szeretnék már, bár eddig azt használtam és biztam is benne. Spiráloktól én is tartok egy kicsit, de már olyan valami lenne jó amivel nincs gondom.

Bőr alá ültetett fogamzásgátlót nem ismeri valaki hogy milyen?

2010. szept. 1. 12:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Depo Provera?
2010. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A depo provera maga a halál.Rosszabb bárminél.

Megkérdezhetem, hogy miért nem kötteted el magad?Én is azt választottam.

2010. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A bőr alá ültetettel konkrétan két rokonom járt nagyon rosszul. Dőlt belőlük a vér, mentővel vitték őket kórházba. Én írtam, hogy a Mirenat fogom használni. Én eddig csak jókat hallottam róla, de persze biztos van akinek nem válik be. Nekem azért javasolta a dokim, mert minden hónapban kegyetlenül görcsölök mikor megjön, plusz migrénes vagyok, és több betegénél, mikor megszüntek a havi vérzés miatti görcsök elmaradt a fejfájás is. De nekik a Mirena olyan szinten csökkentette a havi vérzésüket, hogy 1, max 2 nap, és az is csak jelzésértékű, amit egy tisztasági betét is elbír.
2010. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Depo provera az mi? MIért nem jó?

Elkötés nekem valahogy nem...

Implantáttal mindenkinek rossz a tapasztalata?

2010. szept. 2. 19:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Mercilont szedtem hosszú 8 évig!Bevált!Már 2éve nem szedem, mert babát szeretnék!

De sztem az orvostól kéne tanácsot kérni,hogy mit javasol!

2010. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A depo provera egy hormoninjekció, ami elvileg 3 hónapig véd, de kétszer annyi idő alatt ürül ki.Ha egyszer beadták, nincs visszaút.Ha rosszul viseli a szervezeted nem tudják kivenni, mint az implantátumot, nem hagyhatod abba a szedését, stb...
2010. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!