Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kérhetek császármetszéses...

Kérhetek császármetszéses szülést? Mik a feltételei?

Figyelt kérdés

Sokan írtak már itt sok mindent, ezért eléggé össze vagyok zavarodva a témát illetően. Kérlek, magyarázzátok el, egészen pontosan hogyan működik ez a dolog, milyen indok kell hozzá? Ha csak annyit mondok, hogy császárt szeretnék? Azt, hogy pénzbe kerül, tudom, de nagyjából mennyibe? Bár a pénz érdekel legkevésbé, inkább csak tudni akarom, mire számítsak. A kérdést természetesen úgy értem, hogyha alapból semmi baja a magzatnak, szóval nem lenne indokolt a császár.


(Ítélkező megjegyzések elkerülése végett: mentális betegségeim miatt nem merem vállalni a normál szülést. Tehát ha előre tudnám, hogy rendesen kell majd megszülnöm, akkor inkább nem akarnék teherbe esni.)


Köszönöm a válaszokat!



2021. okt. 28. 15:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
Te nem kérheted!Pénzbe sem kerülhet,nem fogadhatsz orvost.Kivéve,ha magán kórházba mész,ott nem tudom mi hogy megy.Állami ellátásban,ha valami szervi,vagy mentális probléma miatt szükséges a császár, akkor arról az illetékes szakorvosnak kell javaslatot adnia.
2021. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%

Magánklinikán kb 1 millióért azt kérsz amit szeretnél


Államiban jelenleg fogadott orvosnál sem szülhetsz,csak ügyeletben,és mindennemű hálapénz büncselekmény,ha adod akkor is,es ha elfogadják akkor is.Puszira meg senki nem fog megműteni.

2021. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha a mentális betegséget kezelő orvos ad erről javaslatot, azt el kell fogadniuk.
2021. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Ha a mentalis betegseg indokolja, szakorvos tehet javaslatot csaszarra.
2021. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
De arra számits,hogy jobban a nyakadra járnak majd a szakorvosi javaslat miatt,hogy rendesen ellátod e a gyereket és nem kattansz-e be.
2021. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Magánklinikán kb. 1 millióért kérheted.
2021. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk tavasszal még lehetett saját orvossal szülni. És mindenki tudja, hogy kik azok, akikkel meg lehet beszélni, hogy császár legyen. Az idősebbek 200.000-400.000 körül vállalják, fiatalabbak 100.000tól.

Előre császárt amúgy szem problémára, korábbi császár vagy orvosi kórtörténet alapján szoktak "felírni". (lehet van még más opció is..)

2021. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Jelen pillanatban 1.650.000 ft magán kórházban a császármetszéses szülés.

Ebben a terhesgondozás is benne van(2 napja jöttünk haza a babával)

2021. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kórházban utolsó? Maternityn 930000et írnak.
2021. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim azt mondta,bogy pszihologusi vizsgálat kell,azután ő elvállalja.Ki lehet játszani,hogy a dokid császározzon,pl.akkora teszi a műtétet,mikor ő ügyel.Ennyi.Nem nekem kellett a császár,barátnőmnek kérdeztem meg.Én már szültem,most is arra készultem,mert rettegtem a császártol,végül mégis császar lett sajnos.
2021. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!