Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi az az összeg, amit...

Mennyi az az összeg, amit általában adni szoktatok, és közvetlen a szülés után, vagy az utolsó korházi nap szokták odaadni? Nem szeretnék kínos szituba kerülni.

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha adni akarsz, mindenképp a szülés után (pl. hazamenetel előtt vagy varratszedéskor) esetleg a 6 hetes kontrollon adj! előre semmiképp, mert nem tudhatod, mit hoz a sors... a dokid valamiért mégse tud bemenni, nem leszel megelégedve vele, stb... akkor sajnálni fogod, hogy fizettél. Én nem fizettem a dokimnak, mert nem fogadta el... van ilyen is :))
2010. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a fogadott dokimnak 5000Ft-ot adtam a vizsgálatokon, nagyon nem tudtam, hogy mennyit kéne majd szüléskor, hát rákérdeztem. 50et kért, ami itt a többi 880-100-120 ezres tételekhez képest nem sok, ha azt vesszük, hogy nagyon meg voltam vele elégedve. Ja és én szülés után mondtam neki, hogy varratszedéskor adom oda a pénzt.
2010. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Én is max 50-et tartok korrektnek ha fogadott, ha nem és hálából adod egy ügyeletesnek aki megszüleszt, akkor max. 30!
2010. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a dokimnak 100ezret adtam a 3 hetes kontrollon.
2010. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is 50-et fogok. De így is büntudatom van, hogy nem tudok többet. 37. hétben vett át az sztk-s orvostól, a vizsgálatokon nem tudtam neki adni, így csak a szülés lesz. De iszonyúan alapos, kedves, nem pénzéhes, jó doki akit választottam, megérdemelné a 80-100-at de örülünk, hogy ennyire futja. Mi hazamenetelkor fogjuk odaadni.

38+6 hetes

2010. szept. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 4. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!