Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fürödnél így kádban?

Fürödnél így kádban?

Figyelt kérdés
Szülés után 6 hetes kontrollra 9. hétre kaptam időpontot. Ha letelik a 6 hét mernél így kádban fürödni? Annyira vártam már h elteljen ez a 6 hét, erre most még 3 😐 Szexelni se merek így.
2021. nov. 2. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Én biztos várnék. Tesóm megvárta a 6 hetet de aznap már szexeltek is a férjével, kontroll pedig csak 1 het mulva volt. Én nyugodtabb lennék ha lát a doki.
2021. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyugodtabb lennék ha látna orvos de nem értem, hogy a 6 hetes kontrollra miért 9 hétre kapsz időpontot?
2021. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, a Te tested, Te érzed. Ha félsz, akkor inkább várd ki az orvosi kontrollt. Félelemmel úgysem élveznéd sem a fürdőzést sem a szexet. Ha úgy érzed, eljött az idő, akkor tedd meg, amikre vágysz.

A magam részéről azt gondolom, hogy ha befejeződött a gyermekágyi vérzésed, akkor egy tiszta, kifertőtlenített kádban biztonságban vagy.

2021. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
6. hétig várd ki ha letelik nyugotan szabad ha orvos is lát téged előtte és zöld utat ad
2021. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj a kádban fürdéssel és a szexel is addig, amíg nem lát a doki. Nekem 7 hetire volt termínem, utána rögtön aztán kádban fürödtem, hát az mennyei volt, mintha 1 éves kosztól szabadultam volna meg... A szexről nem mondhatom el ugyan ezt, kb 3 hónapig fájt és nem élveztem.
2021. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!