Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utáni verhigito...

Császár utáni verhigito beadasatol nem feltetek? Félek hogy rosszul leszek mert magamnak kell beadnom.

Figyelt kérdés
2021. nov. 8. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a házi orvos asszisztense vállalta, hogy beadja mindennap rendelés időben.

Amúgy a férjem vette át a stafétát.


2-3 után megszokja az ember.

2021. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Én 9 hónapig szürtam már fel sem tünt
2021. nov. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
De, az első párat el is intéztem, hogy szakember adja be. Védőnő, gyerekorvos, háziorvos úgyis jött ki, 3 nap ezzel le lett tudva, negyedik naptól pedig ismerős gyerekorvos átjárt 2 tábla csokiért arra a 10 napra. 😄 A második gyereknél az utolsó párat a férjem adta be, neki a gyermekorvos tanította meg rendesen. Én nem mertem volna magamnak.
2021. nov. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
77%
En az elsoknel szo szerint bogtem ami azert furcsa mert alapjaraton nem felek a tutol tetovalasom tobb is van. A parom pedig retteg tole mindig kikuldtem a szobabol😅 De az hogy magamnak kellett beszurni kiboritott. Szerintem nem lehet elrontani en a combomba szurtam picit osszeszoritod a bort es gyorsan beszurod. Ne ijedj meg ha lila folt lesz utana ez normalis. Nalunk a haziorvos elhajtott azzal a szoveggel hogy marpedig en fogom beadni magamnak megmutatta hogy kell es kesz ennyi.
2021. nov. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Csak az első pár alkalommal, utána semmi extra, tényleg.
2021. nov. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Majdnem egész terhesség alatt szúrnom kellett. Semmiség.
2021. nov. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
A családban van ápolónő. Megkértem hogy adja be ő. Egyrészt rosszul vagyok a tű látványától, másrészt ő csak jobban ért hozzá
2021. nov. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem császár, de 2*9 hónapot plusz 6-6 hetet szúrtam Clexane-nal magam. Nem nagy kaland, belejön az ember.
2021. nov. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Az elsőnél 10db, a másodiknál 60fb a harmadiknál 30 db kellett szúrnom.


Nincs bajom vele, bárkit "megműtők" 😂

2021. nov. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sem bírtam volna beadni. "Szerencsére" 2 hetet a PIC-en volt a babám, a nővérkék beadták nekem a nőgyógyászaton.
2021. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!