Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen gyümölcsök, ételek...

Milyen gyümölcsök, ételek fogyasztása ajánlott szülést követő időszakban?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

Ami TILOS:oszibarack

Amikor en szultem , akkor volt egy lany akit meg kellett muteni , mert oszibarakot evett es eleg nagy baj lett belole. Sztem egyel sok levest, hiszen a folyadek amugy is kell a szervezetednek, meg hat amit kivansz.

De , ha valamiben nem vagy biztos inkabb kerdezz szakembert! Az a tuti

2008. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat igen a barack sem jo,sem a korte,sem a bab(semilyen formaban)es a kaposztat sem nagyon ajaljak foleg nem rogton szules utan...amugy ha majd szoptatsz es szules utan par hettel kiprobalod ezeket az eteleket es nem hasfajos a picurod tlle ,akkor en ugy tudom lehet enni...

40hetes+1 napos pocis

2008. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a szoptatás miatt kérdezed. Amiket nem szabad az a szőlő (hajt), körte(fog), meg a puffasztó ételeket sem ajánlott, pl. káposzta, bab. borsó, lencse, kukorica, stb. Ezektől fájhat a baba hasa. Gyakorlatilag krumpli meg rizs, meg husi marad. :) Javaslom, hogy egyél sok barackot, meggyet, joghurtot, müzlit, szilvalekvárt, ilyeneket, vagy szedj majd Laevolac szirupot, ez is lágyítja a székletedet, és szoptatás alatt is lehet szedni, és igyál sok folyadékot, legjobb a víz.
2009. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!