Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi az elsö (és az azt követö)...

Mi az elsö (és az azt követö) teendő amint be érkezek a korházba szülni?

Figyelt kérdés
Mit kell tennem és melyek az eljárások amint be érkezek a korházba szülni?Ha van valakinek konkr.a MAV Az elejétől a szülésig.
2010. jan. 24. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Betegfelvételt elintézni, vagy ha apa megy veled, ő is elintézheti utólag. Fel kell menned a szülészetre, és szólni, hogy jöttél szülni. A többit majd elmondják. Sok boldogságot!
2010. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért szeretnéd tudni?

Lehet, hogy nálad egészen másképp fognak alalkulni az események.

Unatkozol? Vagy félsz?

2010. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen...apa is ott lesz velem (remélem :) legalább is úgy tervezzük. De nagyon köszönöm.
2010. jan. 24. 19:20
 4/8 A kérdező kommentje:
19:19 nem unatkozok, hidd el.Baj az, hogy szertném tudni???
2010. jan. 24. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, mit jelent a második mondat? Bocsi, de nem értem, így lehet, hogy nem a kérdésre válaszolok. De ha indulok a kórházba, akkor máris hívom a szülésznőt és ő mindent intéz.
2010. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19.26 Az a mondta, amiben a MAV szó van.
2010. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A MAV korház érdekelne, tehát: hogy átöltözés, beöntés, ijesmi van?
2010. jan. 24. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem a MÁV-nál szültem, de gondolom mindenhol hasonló.

Én becsöngettem, kijöttek, adtak kórházi hálóinget, megvizsgáltak. Engem 3-an is, kiderült, hogy tanulók. Aztán felvették az adatokat. Nálam elfolyt a magzatvíz, és nem voltak fájások, szóval végülis ráértünk erre. De mástól is hallottam, hogy már nagyon jöttek a fájások, mégis inkább az volt a fontos, hogy milyen színű bugyi van rajtad. Mert vagy fél óra biztos volt az adminisztráció. Aztán megint megvizsgáltak. Majd a szülésznő leborotvált, adott egy kúpot, és bekísértek a szülőszobára. Addigra már felhívták a választott orvosomat. Ott egy kicsit üldögéltem egyedül, vártam, hogy legyen valami. Aztán beengedték a férjemet is, ő is átöltözött. Aztán hatott a kúp, elmentem Wc-re, zuhanyozni. Addigra megjött a fogadott orvosom, és kaptam oxitocint, hogy elinduljon a szülés. Ez folyt nekem 2 órán keresztül, addig nem volt bent velem végig, csak a férjem. De amikor elkezdődtek a fájások, akkor már nem ment ki, végig bent volt, próbált kézzel tágítani.

2010. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!