Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 hónapja szültem és még...

5 hónapja szültem és még mindig fáj a gátmetszés, varrat helye. Normális ez?

Figyelt kérdés
Főleg persze szex közben, meg tampon felhelyezésnél, de csak a hüvely bemenetnél egy ponton. Mintha szétszakadnék. Lehet valamit rosszul varrtak?
2008. dec. 13. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hét hónapja szültem és ugyan ez a helyzet. A dokim szerint mivel durva szülésem és hegeim vannak ez normális. Plusz szerinte lelki dolog is. Mert nem tudok 100%-ig kikapcsolni és még akkor is a baba jár a fejemben. Hát én gondolkodtam és sajnos igaza van. Te hogy vagy ezzel?
2008. dec. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én szerencsére kikapcsolni ki tudok, mert a drágám nagyon jó alvó, éjszaka hagy minket aludni, így nem aggódok rajta hogy mikor kel, éhes-e. Csak jó lenne néha "egymásnak esni" párommal, de akkor mindig jön a lassítás, mert iszonyatosan fáj. Nekem amúgy első szülésem volt és lezajlott 2 óra!!! alatt. Szépen is lettem összevarrva, csak egy ponton nem stimmel valami. Most elkeserítettél, lehet hogy még hónapok múlva is ugyanígy fog fájni!?!
2008. dec. 13. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is végig átalussza az éjszakákat, és van légzésfigyelős bébiőr is. Én 12 órán át vajúdtam de nekem is szépen lett össze varrva. Viszont az időjárási frontokat is megérzem és a tampont sem bírom. Nem akartalak elkeseríteni hidd el, és remélem, hogy nem lesz ez így mindíg. Mi szülés után is csak 3 hónap múlva lehettünk együtt először az orvos utasítására. De azóta is ritkák mert én már eleve félelemmel indulok neki. És ez a baj. Remélem te nem így érzel, mert szerintem nekem már ez a legnagyobb bajom. Hogy már csak a félelem van bennem. Ez kellene leküzdenem valahogy. Mielőbbi gyógyulást kívánok neked. Üdv.
2008. dec. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, remélem hamarosan jobb lesz (Neked is). Mi a 6 hét után próbáltuk először de sikertelenül, beletelt egy hónap próbálkozásba mire végre sikerült. Én is néha félek kicsit hogy fájni fog, de általában sikerül legyőzni a vággyal:) Köszi a választ.
2008. dec. 13. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!