Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A belső és külső varrat mikor...

A belső és külső varrat mikor múlik el? Mennyi idő? És egyáltalán hogyan tudtatok szexelni, mennyi időbe telt mire nem fájt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Belsö varrat felszivódik.Külsö varratot a doki 1 hét múlva kiveszi. Sexel meg kell(ene) várni a 6hetet! 1 alkalom kicsit fájhat,de a 3.együttlét,az már biztos jó lesz! :)
2011. okt. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem külső-belső varrat is felszívódó volt, úgy 3 hét után kezdtek kiesni. Szülés után 7 héttel voltunk először együtt és volt olyan helyzet, hogy fájt. :(

7 hónapja szültem és bizonyos helyzetekben még most is fáj, nem is vagyok oda mostanában a szexért sajnos. :(

2011. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak külső varrat volt. Felszívódó, kb 3. hétre tűntek el.

Első baba után 7. héten szexeltünk. Nem fájt, de ráparáztam, így nem volt kellemes sem. (féltem, hogy nagyon laza lehet a hüvelyem). De a 2. alkalom már jó volt :)

A második baba után is 6 héttel szexeltünk (1 nappal a 6. hét letelte előtt). Nem volt rossz, de a hüvelybemenetnél még a mai napig is feszül, mintha túl szűkre varrták volna. De csak az aktus legelején kellemetlen. Mintha szűz lennék :D

2011. okt. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!