Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális szülés után 3 héttel...

Normális szülés után 3 héttel görcsölés vagy érdemes elmenni az orvoshoz?

Figyelt kérdés

3 hete szültem. A vérzésem már elmúlt, semmi bajom nem volt. Ma délelőtt óta kisebb nagyobb görcseim vannak és újra vérzek. Orvoshoz 4 hét múlva kaptam időpontot, de nen tudom ez normalis-e.

Az igazat megvallva tegnap kicsit együtt voltunk a férjemmel. Nagyon gyengéd volt, de azért eléggé fájt. Nem tudom, hogy ennek lehet-e hozzá köze.


2021. nov. 18. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem van. Ha holnap és utána fennáll a görcs, akkor menj vissza kontrollra.


DE! 6 hét a gyerekágy! Ha fáj a férjed fel együtt lenni, akkor várjatok még 😊 Adj időt magadnak.

2021. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, egy darabig biztos nem lesz ilyen. Csak örültem hogy elmúlt a vérzés és kívántam is már.

Terhesség alatt végig el voltam tiltva a szextől. Boldog voltam, hogy végre így is újra közel lehetünk egymáshoz.

2021. nov. 18. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Elhiszem...lehet 1-2 hét és meg sem érzed, de amíg ez van, inkább kerüld, bármilyen nehéz is 🙂


A testednek is adj időt a regenerálódásra, ami minimum 9 hónap, de inkább 1 év 🙂

(Persze lehet sportolni, meg élni a régi ritmusban, de ha nem megy minden elsőre pl egy nagyobb séta, ne keseredj el)

2021. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyermekágyi vérzés akár 10 hétig is eltarthat. Kicsit abbamarad, aztán újra jön. Görcsnek érezheted, ahogy húzódik vissza a méhed. Szóval ez lehet teljesen normális jelenség.

De hogy a túróba lehet kicsit együtt lenni? Igen, a túl korán újrakezdett szexuális életnek megvannak a rizikói, amikkel bizonyára tisztában vagy. Te vállaltad ezt a kockázatot.

2021. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!