Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire normális a görcsölés?

Mennyire normális a görcsölés?

Figyelt kérdés

5,5 hetes vagyok mégcsak. Már mielőtt megjött görcsölgetett a hasam, ami fura volt, de nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget, gondoltam meg fog jönni. Ez azóta is tart. Valamivel több, mint másfél hete késik, akkor teszteltem pozitívat (meg azóta is többször, mert "nem hittem el"). Gyakorlatilag egésznap enyhe görcsölgetések vannak, mintha meg akarna jönni, néha egy-egy oldalra beleszúr a fájdalom pár percre, aztán van hogy az egész alhasamba. Utóbbi inkább akkor jellemző, ha hirtelen állok fel mondjuk fekvő pozícióból.

Két hét múlvára van időpontom, de ez azért némileg ijesztő. Más is tapasztalt hasonlót, vagy baljós jelek lennének?



2021. szept. 22. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Magnéziumot kell szedni rá. Amíg nincs vér, normális a görcs.
2021. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kb a 20.hétig nekem kitartott.

A mindjártmegjön érzés, illetve itt ott beleszúrás.

2021. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom mennyire normális, de nekem is megvan ez a görcsölgetés, és a szúró érzés mikor hirtelen felállok, 4 hét 5 napos terhes vagyok :) Magnéziumot szedek minden nap, és elevitet :)
2021. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Terhesvitamint én is szedek. Illetve gondoltam már a magnéziumra is, mert a vádlijaim is elképesztő görcsösek olykor valamiért.

Viszont akkor megnyugodtam, hogy nem problémát jelez. :) Vérzésem, pecsételésem szerencsére egyáltalán nincs, csak a görcsök, szurkálások ijesztgetnek. :)

2021. szept. 22. 10:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Magnerot, Magne b6 nagyon jó
2021. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amig enyhe és nincs vérzés addig normális.

Nekem is volt mindhárom terhesség alatt

2021. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mind két terhességemnél kb 10 - 12 hétig tartott nyúlnak a szalagok. Amíg nincs vérzés nem kell megijedni. Magnézium segíteni fog. Kitartást 🙂
2021. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egész addig görcsöltem amíg megnem mozdult a 17.héten
2021. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam! :)
2021. szept. 22. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!