Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi betétet...

Szülés után mennyi betétet használtatok el a kórházban és otthon?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran kellett cserélni?Milyen fajta betétet vittél?
2021. nov. 19. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én itthon már a sima betétet használtam, amit addig is. Nekem 8hétig tartott a vérzés, elég sokáig, addig naponta 2-3-max4 elment.

A kórházban kaptam pár nagy méretűt de jól jött, hogy vittem pluszba. Nem tudom a márkát de direkt ilyan szülés utáni vérzésre kitalált nagy méretű, magas nedvszívó képességű.

2021. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Én tena bugyit vittem, az első 10 napban csak az volt jó.

Utána az éjszakai betét.

Kb 5 hetig tartott a vérzés, de az első 3ban volt iintenzív.

2021. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Always inkontinencia bugyi, a legjobb. Naponta 2-3-at használtam az első hetekben.
2021. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Bent is és itthon is az első 2 hétben napi 3-4 mosható “fogyott”. Utána már nem véreztem.
2021. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Én felkészültem a legrosszabbra!

Erre 1,5 napig normál mesi szintű vérzésem volt, utána a mesi vége felé lévő pecsételés 2 hétig. Készülj mindenre! Én oda is adtam a szülészeknek az extra méretű csomagot, 2-őt ja használtam belőle.

2021. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Tena pants. Inkabb legyen nagyobb ami felfogja,jelen esetben "pelenkabugyi",mint keves a betet,aztan szetaztass mindent. A kutya se latja,hogy mi van ratad jo esetben,de ha megis (pl csaszar,vagy valami), akkor sincs semmi, szuleszeten ugyis a legtobb kismama pelenkat hasznal utana. En mar sokszor le lettem szavazva itt,amiatt mert a bugyipelenkat ajanlom barmilyen betet helyett,merthkgy egyeseknek eleg volt az is. Es mi van,ha neked nem? Szerintem ezerszer "cikibb" sajat hibadbol szetaztatni az agyat. Pl nekem is kellett az a tena pants 12 napig...
2021. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
A kórházba egy csomag Tena pelenkát vittem. Itthon először éjszakai betétet használtam, de kb egy nap után sima betétre váltottam, majd sajátmárkás, gagyibbra. Azt is 4-5 óránként csak a higiénia miatt cseréltem. Másfél hét után már csak tisztaságit használtam, a 6 hetes kontrollkor meg egy ideje már az se kellett.
2021. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

10es csomag tena pantset használtam amiből maradt 3 db utána elég volt a sima always éjszakai betét.

Hogy milyen időközönként cseréltem a kórházban arra nem emlékszem

2021. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5 héttel előbb a semmiből (panaszmentes terhesség, csak a hasam nőtt) beindult a szülés. Éjszakai patikai ügyeletben apuka gyorsan vett egy Tena lady óriás pakkot 5000-ért. Végül 2 hétig bent tartották a kicsit, így nem lett volna sürgős. Aztán olyan enyhe vérzésem lett, hogy kB felesleges volt 😁 én azt mondom több féle betéttel készülj kisebb kiszerelésekben 🙂
2021. nov. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!