Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Oltatlanok hogyan mehetnek...

Oltatlanok hogyan mehetnek gyereket szülni a kórházba?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 08:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy, mint az oltottak.

Tesztelik őket egyébként és ha pl pozitív a teszt ( ami oltottnál is megesik ) elkülönítik. Ennyi.

2021. nov. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

Talán úgy bmeg, hogy fizet társadalombiztosítást és joga van hozzá. Aki ennyire hülye, az pedig megérdemli, hogy jól elverjék!


3 millió oltatlan ember van a 9 millióból, köztük én is. Nekem senki ne magyarázza meg, hogy 3 millió ember hülye! Egyszerűen nem állnak be a sorba és dőlnek be mindenféle paraszt vakításnak.

2021. nov. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Tesztelnek. Nem is értem a kérdést. Szerinted aki nincs beoltva, nem szülhet? Bent marad a gyerek? Mintha aki be van oltva, nem lehetne covidos...
2021. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Szülés esetén mindegy h oltott vagy e vagy sem, tesztelnek és utána szülsz. Nyugi, nem marad bent a gyerek 🙂
2021. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Azert surgossegi szulesnel nem feltetlen az teszt van elobb 😂

Van mikor az elet fontosabb mint a covid ... Halistennek ez talan marad

2021. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Én azonnal elkülöníteném azt, aki nem oltott. Ne veszélyeztesse a többit a kórházban. Ez az igazi felelőtlenség, lefertőzni az újszülötteket, a legyengült kismamákat csak azért, mert valaki "kva okos" és nem oltatott. Az ilyennek maximum egy kinti pottyantóst biztosítanék, majd az immunrendszere megvédi.
2021. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Én meg az olyan idiótákat különíteném el társadalomból, mint az utolsó. Egy oltott is ugyanúgy fertőzhet. Nem egy példa volt már rá. Senki nem kíváncsi a gusztustalan, primitív szövegedre, mely szerint az oltatlanok miatt meghalhatnak a babák. Én sem vagyok beoltva, mégis sokkal több ellenanyagom van, mint az összes oltott ismerősömnek. Leteszteltük. Nem oltás függvénye a valódi védettség.
2021. nov. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
És ameddig fizetem a tb-t, addig ha tetszik a fajtádnak, ha nem, ugyanazok a jogok megilletnek a kórházban.
2021. nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%

7-es: ahogy nem is ellenanyag függvénye a valódi védettség. Létezik ám sejtes immunitás is.

Szóval erről ennyit.

2021. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Én a primitíveket különíteném el. Olvassátok már,hogy beszéltek egymással! Anyukák lesztek/vagytok. Lassan olyan ez,mint a politika. Az ember inkább kussol,hogy oltotta-e magát mert megver egy oltott vagy egy oltatlan..
2021. nov. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!