Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ért már inzultálás oltatlanok...

Ért már inzultálás oltatlanok részéről, mert olyan helyről jöttél ki, ahova csak oltottak mehetnek be?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 13:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, meg akartak verni.
Igen, csak szavakkal bántottak
Nem
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Én megyek szándékosan ilyen helyekre, hogy így inzultáljam az oltatlanokat..muhahaha!
2021. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Egyes, natttyon kemény vagy, igazi gazember. Ja nem, valószínű a szomszédtól is beszarsz, ha bekopog hozzád.
2021. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre hogy sokkal inkább az oltottak inzultalják az oltatlanokat, mintha az oltatlanoknak valamiféle tartozásuk lenne az oltottak felé. Magukért tettek mikor oltakoztak, nagyon helytelenül tobbletjogok is járnak nekik, és még le is vannak nézve az oltatlanok. Komolyan tiszta második vh eleje. Az sem egyből deportálással kezdődött, hanem megkülönböztetéssel (3 fő törvény), aztán meg itt a "sok agyhalott" még jót is szórakozik ezen. Nincs semmi emberség köztünk...
2021. máj. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
4, szerintem nem az az agyhalott, aki felfogja, hogy az Én oltásom nem csak az én érdekem, hanem a Közösség, a társadalom érdeke is. Ez ennyire szerintem nem lehet bonyolult tényleg. Ennyi ilyen jellegű kérdés után pláne...
2021. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 3- nak akart lenni
2021. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4, 5: Szerintem először, olvasd át még egyszer amit írtam, ne láss mindenben rosszat, aztán úgy kommentelj. Nem azokat agyhalottaztam le, akik beoltatták magukat (szövegértés!), hanem azokat, akik beoltatták magukat és! azon élvezkednek, hogy vannak akik nem oltatták be magukat és nem járnak nekik azok a kib. "többletjogok". Elég érdekes egy vírus amúgy, de mindegy ez most más téma. Engem nem érdekel, hogy te beoltattad-e magad. Ember vagy. (Ugyanolyan, mint bárki más, nem ez határoz meg minket), de azon kárörvendeni, hogy vannak akik nem szeretnének élni az oltással, és nem járnak nekik "tobbletjogok", elég szegényes, és semmi pozitívat nem tudnék rájuk írni.

Tiszteletben kéne tartani, azt ha valaki nem él ezzel a lehetőséggel, mint ahogy sokan az influenzaellenivel sem éltek. Az oltottakat védi az oltás, akik meg nem oltottak így jártak, ezt kéne megértetni. Azzal meg senki ne röhögtessen, hogy jajj mert hát az egészségügyi rendszer. Az egészségügyi rendszert úgy leépítették, hogy ha csak 10-en bekerülnéklnek valamelyik fővárosi kórházba bármilyen problémával, már azzal le lenne terhelve az összes Pest megyei kórház (Ez kicsit sarkos volt, de tudjuk, hogy már vírus előtt sem volt egészségügyi ellátás, és ennek felelőssége nem az adófizető embereké, de ez megint más téma). XD :((( Nem kell beállítani, hogy az oltatlanok miatt megy tönkre ez is... eszemfszom megáll, mikor ilyeneket hallok. Tisztelet, mindkét csoport felé, ennyit kéne felfogni, nem többet.

2021. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!