Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35-36. Héten született babák?

35-36. Héten született babák?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Akiknek 35-36 héten indult be a szülés. Mi volt az oka? Mit éreztetek előtte ( ha volt bármi “jel” ) mekkora volt a baba? Meddig voltatok kórházban? Veletek lehetett a baba, vagy volt valamilyen komplikáció, ami miatt elvittek?



2021. nov. 22. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ikreim telibe 35 hétre születtek


Semmi jele nem volt. Aznap is ugyan úgy csináltam mindent. Pakolásztam rendeztem a nagyot.

Lefekvés után elfolyt a magzatvíz ("b" babánál)

Sürgősségi császár lett (már az első szülésem is császár volt)

A babál a PICre kerültek a kis súlyuk miatt, nem kellett légzés támogatás szerencsére, nem volt semmi probléma velük.

1800g 43cm és 1920g 45cm

Egy hétig voltak ott. lehetőség volt szoptatni, de gyorsan elfáradtak így kaptak pótlást. A fiam üvegből a lányomnak volt szonda is.

Majd 1 hét koraszülött osztály.

Ott már velem voltak a szobában, csak hízlaltuk őket.

2021. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

36. hét

2420g

1 este inkubátorban, utána velem volt. 5 napot voltunk bent

Császár volt

10/9 apgar, nem volt semmi gond

2021. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
36 hetesen, minden előjel nélkül elfolyt a magzatvíz.a terhesség alatt riogattak már, hogy nagy baba lesz, 3 kg-val született, szóval igen, valószínű, hogy nagy lett volna ha kihuzza az idejét :) emiatt nem tekintették korababanak, velem volt az elejétől és 4.nap mehettünk haza
2021. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
35.hetes terhesen baba kroaszülött betöltött 36.hétől nem kroaszülött
2021. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Rosszul tudod 4-es! Betöltött 37. héttől nem koraszülött!

Az én lányom 36. hétre született, elöntött a vér, rohantunk a kórházba. Semmit nem láttak uh-n, azonnal megcsászároztak altatásban. Kiderült, hogy levált a méhlepény.

Szerencsére minden rendben volt ezután. Egészséges 2850g-os baba volt. Amikor észhez tértem az altatásból rögtön megkaptam, aztán amikor már felállhattam, onnantól velem volt végig. Ügyesen szopizott az első pillanattól kezdve. 4 napot töltöttünk a kórházban.

2021. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

34+5 2300g 44cm.

Életmentő császár fenyegető HELLP szindróma miatt. 2óra légzéstámogatás, vészesen leesett cukor, és 1 éjszaka inkubátor után jöhetett hozzám. 5napig voltunk bent. Ma már egészséges 11hónapos csajszi. Tegnap tette meg az első lépéseit. De eddig mindent jóval korábban csinált, a rendes korához képest. (Hát még a korrigálthoz😅)

2021. nov. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
35 hetesen beindult a szülés. Semmi előjele nem volt. 2510 g 46 cm egészséges, mára már 8 éves nagyfiú. Mint utóbb kiderült, már erősen el volt meszesedve a méhlepény.
2021. nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!